rss · П'ятниця, 25.09.2020, 15:08

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

30.06.2009 20:04

У 2010 році Євросоюз перейде на універсальні зарядні пристрої для всіх мобільних

Починаючи з наступного року більшість мобільних телефонів, що постачаються в ЄС, будуть комплектуватися універсальними зарядними пристроями та відповідними роз'ємами. Зокрема, було прийнято рішення використовувати порт microUSB для підзарядки телефонів

На підтримку цього стандарту виступили найбільші розробники і виробники мобільних телефонів, включаючи Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Apple, LG, NEC, Qualcomm, Research in Motion, Samsung і Texas Instruments. На даний момент в Європі використовується близько 30 типів різних зарядних пристроїв для мобільних телефонів.

Як зазначають експерти ЄС, купуючи новий гаджет, споживач найчастіше викидає старий зарядний пристрій, що погано як з економічної точки зору, так і в плані забруднення навколишнього середовища.

"Тепер людям не доведеться викидати старий зарядний пристрій після придбання нового телефону", - зазначив комісар ЄС з питань промисловості Гюнтер Верхоген. Він також додав, що сподівається на підтримку не тільки Європейських країн у розвитку цієї ініціативи.

У лютому цього року Верхоген також зазначив, що якщо найближчим часом не буде створена єдина зарядка для всіх мобільних, до виробників телефонів можуть бути прийняті жорсткі заходи.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1104 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 20:18, 30.06.2009 • url Матеріал
Це ж треба було стільки років над цим думати! Я завжди дивувався чому не роблять один стандарт для зарядок у всіх виробників, воно ж дійсно економічно, екологічно, та в плані зручності, вигідніше і краще. Але от мені здається що було б зручніше miniUSB, хоча для ультратонких девайсів краще microUSB.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.92.74.105
Браузер:

Cайт живе: