rss · Вівторок, 29.09.2020, 07:18

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

25.06.2009 22:42

Як на Житомирщині Міністр Павленко авто дарував. ФОТО

За повідомленням прес-служби Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, 23 червня 2009 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко та президент благодійного фонду "Обдаровані діти – майбутнє України" Влада Литовченко передали автомобіль "Славута" з ручним керуванням та подарунки родині Сукманових із Житомирської області, дорослі члени якої є людьми з особливими потребами.

Молода сім’я, в якій чоловік - інвалід І групи, без обох ніг вище колін, і дружина без однієї ноги, виховують п’ятирічного сина Сашка. Їх будинок у м. Малин Житомирської області знаходиться на значній відстані від поліклініки, дитячого садочка, магазину тощо. В цьому році хлопчик іде до школи, відстань до якої понад кілометр. "Славута" із ручним кервуванням значно полегшить життя родини і відкриє перед нею певні перспективи.

Під час передачі автомобіля Міністр Юрій Павленко зазначив: "За роки роботи на державній службі до мене зверталося надзичайно багато людей із різноманітними проханнями. Я розумію, що саме на мене люди покладають свої надії і сподівання, але не завжди вистачає фінансових ресурсів для того, щоб їм допогти одразу".

Юрій Павленко наголосив, що немає жодного звернення, яке надійшло на його ім’я і залишилося б без уваги. Навіть якщо для вирішення питання потрібен час. Так, родина Сукманових очікувала на отримання автомобіля з ручним керуванням близько двох років. Саме стільки часу пройшло після того, як родина потрапила на прийом до Юрія Павленка – тоді голови Житомирської обласної державної адміністрації.

"Весь цей час я тримав звернення Сукманових на контролі. Але за рахунок коштів державного чи місцевого бюджету вирішити питання складно, - зауважив Міністр. - На щастя, є люди небайдужі до чужої біди, завдяки яким сьогодні ми маємо можливість забезпечити родину Марини та Андрія автомобілем".

Юрій Павленко вручив почесні відзнаки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту за активну громадську діяльність президенту благодійного фонду "Обдаровані діти – майбутнє України" Владі Литовченко, голові правління ЗАТ «ЗАЗ» Миколі Євдокименку та директору автосервісного філіалу «Бліц-Авто» Юрію Денисенку.

Міністр закликав усіх громадян знайти час і можливість допомогти тим, хто цього потребує.

"Сьогодні я щасливий від того, що прохання конкретної родини виконане", - поділився враженнями Юрій Павленко.

Президент благодійного фонду "Обдаровані діти – майбутнє України", радник Міністра Влада Литовченко зазначила: "Сьогодні нам вдалося втілити в реальність мрію молодого подружжя Сукманових, яке знаходиться в складній життєвій ситуації. Та незважаючи на всі складні обставини, що постали перед Мариною та Андрієм, вони не зневірилися і докладають максимум зусиль, щоб жити повним життям і виховувати свого сина повноцінним членом нашого суспільства".
Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1058 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.205.93.2
Браузер:

Cайт живе: