rss · Понеділок, 21.09.2020, 02:49

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

19.06.2009 22:49

Житомирські гирьовики-ветерани – знову чемпіони України! ФОТО

Щоранку берег Азовського моря у селищі Кирилівка на Запоріжжі прокидався від веселих чоловічих голосів - це спортсмени перед початком змагань на III літніх всеукраїнских іграх ветеранів спорту пам'яті М. М. Бака (що проводять раз у 4 роки) та чергового чемпіонату України серед ветеранів поспішали скупатись.

А потім якраз і починалась сама боротьба у різних видах спорту. У збірній команді Житомирщини з гирьового спорту із семи чоловік п'ятеро були з Новограда-Волинського. І всі п'ятеро повернулись додому з вагомим «ужинком» медалей.

Костянтин Серяков і Олександр Дідовець в обох видах змагань стали чемпіонами. І привезли по дві золотих медалі. Чималий доважок до їхніх колекцій, зароблених важкою працею у спортивних залах.
- Олександра, моя внучка, якось рахувала, то вже десь понад 150 різних медалей маю, - щиро ділився Олександр Миколайович. - Але точної цифри і сам не знаю.


Приємно було шестиразовому чемпіону світу серед ветеранів, що дві бронзових медалі завоював Валерій Постіженко, «бронзу» в іграх виборов Олег Мороз. Але найбільше уболівав він за Юрія Дробота, у котрого початок у змаганнях був не вельми вдалий. Хлопці підбадьорювали друга, переконували, що ще не все втрачено. І Юрій Петрович зібрався, зосередився і на 1 бал випередив суперника, здобувши таким чином бронзову медаль у III літніх всеукраїнских іграх ветеранів спорту. А потім завоював ще одну бронзову медаль - у чемпіонаті України. Тож його медалям хлопці раділи більше, ніж своїм. І завдяки цьому команда вийшла на І місце серед областей III групи (поділ груп за кількістю населення - авт.)

... Прощання з морем було напрочуд радісним: звягельські ветерани повертались додому гордо, бо знову заявили на всю Україну про наше прекрасне старовинне місто!

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1120 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.226.248.180
Браузер:

Cайт живе: