rss · П'ятниця, 25.09.2020, 16:19

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

18.06.2009 23:22

Буквально одночасно з виходом iPhone OS 3.0 стало відомо про те, що нову прошивку вже змогли зламати.

Новий програмний інструмент, що отримав назву ultrasn0w, дозволить видалити прив'язку смартфона до мережі оператора. Хакери вже виклали в своєму блозі відеоролик, який демонструє можливості ultrasn0w.

SDK і бета-версії телефонної операційної системи третьої версії були представлені Apple відносно давно – це було зроблено для того, щоб сторонні розробники могли детально вивчити нову платформу, протестувавши на ній свої додатки. Саме завдяки цим пробним варіантам iPhone 3.0 програмісти Dev Team і змогли зламати прошивку до дня офіційного релізу.

Зараз команда хакерів працює над можливостями зламу нової моделі смартфону iPhone 3G S, який вийде в продаж у п'ятницю, 19 червня.

iPhone OS 3.0 можна викачати з сайту Apple і за допомогою iTunes встановити на свій смартфон виробництва "яблучної" корпорації.

Згідно з офіційними даними, крім безлічі нововведень, до яких входять функції копіювання і вставки, відеозйомки і багато інших, в третю версію телефонного програмного забезпечення увійшов і цілий пакет "латочок", що виправляють безліч помилок.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 942 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.92.74.105
Браузер:

Cайт живе: