rss · П'ятниця, 25.09.2020, 16:35

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

18.06.2009 13:23

На концерті української зірки Вєрки Сердючки побились два німці, які не поділили місце у першому ряду.

Інцидент трапився під час гастрольного туру. Двоє молодих чоловіків, не соромлячись у виразах і не роздумуючи про наслідки, відразу після початку концерту влаштували бійку перед сценою, на якій стояв Андрій. Колотнеча була гідна сценарію нової серії "Боїв без правил": настільки люто парубки боролися за одне крісло в першому ряду.

Через помилку організаторів на їхніх квитках було позначено одне і те ж місце. Сам артист теж здивував глядачів. Андрій, знаходячись в звичному образі Сердючки, побачив бійку і поспішив розняти розлючених німців - правда, словами, що виявилося сповна ефективною мірою.

"Уявляєте картину! Я виходжу співати, а під ногами у мене, немов гладіатори, б'ються два парубки, - згадує скандал Андрій Данилко. - Я спочатку подумав, що мені здалося, оскільки софіти сліпили сильно очі. Але потім я придивився і прийшов в жах. Довелося їх розбороняти".

В цей час до сцени підбігла охорона концертного майданчик.
"Спочатку прийшов один глядач і сів на це місце, потім з'явився інший з таким же квитком, і у них почалася бійка через те, що ніхто не захотів один одному поступатися цим місцем, - продовжує Данилко. - Але, врешті-решт, ми абияк змогли розсадити забіяк у різні кінці ряду. Правда, я не знаю, як вони дивилися концерт, тому що обидва були пом'яті від власних стусанів".
Категорія: Курйози · Переглядів: 1058 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.92.74.105
Браузер:

Cайт живе: