rss · Вівторок, 29.09.2020, 07:50

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

14.06.2009 10:40

В УЄФА зробили Україні останнє попередження

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс упевнений, що Україна зможе виконати усі зобов'язання перед УЄФА щодо підготовки до проведення фінальних матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Про це він сказав у п'ятницю журналістам в Донецьку.

"Я думаю, що ми втратили багато часу, безумовно, але тільки зараз, тільки за рахунок концентрації, консолідації зусиль, перш за все, безумовно, людських, зусиль центральної та місцевої влади, регіональних об’єднань еліти і фінансових важелів, я впевнений, ми зуміємо виконати всі ті зобов'язання і гарантії, які ми давали УЄФА ", - сказав він.

Також, він нагадав, що у травні на засіданні Виконкому УЄФА в Бухаресті довелося переконувати інспекторів в тому, що Україна зможе підготуватися до Євро-2012.

"Відверто скажу вам, що мені вдалося це зробити у травні на засіданні Виконкому УЄФА і, ймовірно, в останній раз, тому що довіра високого журі УЄФА, моїх колег - членів Виконкому, безумовно, не безмежна, - пояснив він.

"Вони нам дали останнє попередження (вирішити питання організації Євро-2012 до 30 листопада 2009 року ред.), І до 30 листопада, я переконаний ми впораємося зі всім не тільки на папері, але й у реальному житті, будучи при цьому реалістами і прагматиками", - сказав президент Федерації футболу України.

Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1151 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Shooler • 16:27, 14.06.2009 • url Матеріал
Моя особиста думка.
До ЕВРО-2012 будемо готові в будь-якому випадку. Часу вже мало для передумування. Ми правильно тянемо час. Підготовка буде зроблена двума способами: перший - це побудують і підготовлять все саме на належному рівні (дуже мало в це вірю), другий - підготовлять як получиться, а на зароблені кошти за певні взятки ті контролюючі органи позакривають очі на всі недоработки.
І будуть так само продаватися пиріжки і пиво біля стадіонів, і будуть купувати ті гості шаурму, і будуть такі ж брудні вулиці після кожного матчу... Тільки все це буде в европейській країні, яка змогла підготуватися до події світового масштабу!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.205.93.2
Браузер:

Cайт живе: