rss · Середа, 23.09.2020, 08:45

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

13.06.2009 14:15

МОЗ: Україна готова до пандемії грипу А/H1N1

Україна готова захищати здоров'я своїх громадян в умовах пандемії грипу A/H1N1, - заявив міністр охорони здоров'я України Василь Князевич.

"Система охорони здоров'я України сьогодні готова працювати в умовах пандемії свинячого грипу [...] Ми робимо усе можливе для того, щоб попередити поширення вірусу серед населення України", - сказав він на брифінгу у п'ятницю в Києві.

Князевич також повідомив, що українське МОЗ отримало від Всесвітньої організації охорони здоров'я усі необхідні рекомендації та інструкції з методикою попередження розповсюдження вірусу серед населення, а також щодо методів ведення профілактичної роботи.

Крім того, міністр заявив, що ВООЗ надала Україні для боротьби з пандемією грипу А/H1N1 у вигляді гуманітарної допомоги 61 тисячу доз препарату Таміфлю.

"61 тисяча доз препарату Таміфлю - це перша допомога [...] Для поширення інфекції необхідний час і на даний момент, ми вважаємо, цієї кількості достатньо", - заявив керівник бюро ВООЗ в Україні Ігор Поканевич.

11 червня, Всесвітня організація охорони здоров'я вперше більш ніж за 40 років повідомила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв'язку зі стрімким поширенням грипу A/H1N1 у світі.

Зазначимо, в Україні підтверджено лише один випадок свинячого грипу. 5 червня госпіталізований з вірусом киянин закінчив термін проходження лікування і був виписаний із лікарні.

Категорія: Новини України · Переглядів: 948 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.94.109
Браузер:

Cайт живе: