rss · Неділя, 27.09.2020, 16:21

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

07.06.2009 12:53

Прокуратура Житомирської області попередила незаконне відшкодування 5 млн грн податків з Держбюджету

У ході перевірки було встановлено, що декілька комерційних підприємств уклали між собою незаконні угоди. Ними було проведено низку торгівельно-виробничих операцій, у яких зазначалася вартість призначеного для реалізації товару на суму понад 25 млн гривень. Відповідно ділки заявили про відшкодування з держбюджету п'ятимільйонного податку на додану вартість.

Як повідомив заступник начальника відділу прокуратури області Олексій Мельник, у ході досудового слідства у кримінальній справі, порушеній за ознаками фіктивної діяльності одного із підприємств, встановлено, що задекларовані системи знезаражування води є насправді іншими виробами, які застосовуються в автомобільній галузі. Подальші перевірки встановили, що підприємства, у якого нібито було придбано товар, за вказаною адресою взагалі не існує.

За рішенням суду, ТОВ, яке імітувало продаж та експорт товару, не тільки не отримає відшкодування 5 млн грн податку на додану вартість, а саме має сплатити у дохід держави 25 млн грн, отриманих за вказаним договором комісії, зазначив Олексій Мельник.
Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1078 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.101.50
Браузер:

Cайт живе: