rss · Вівторок, 29.09.2020, 07:48

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

05.06.2009 01:14

В Украине хотят ввести «комендантский час»

В ближайшее время проекты законодательных изменений будут представлены на рассмотрение Верховной Рады Украины. В частности, изменения будут внесены в Закон «Об охране детства» и Кодекс Украины об административных правонарушениях.

Статью 184 Кодекса Украины об административных правонарушениях предлагается дополнить частями 5 и 6, в которых определяется предупреждение или взыскание штрафа — от пяти до восьми необлагаемых минимумов доходов граждан за «оставление родителями или лицами, что их заменяют, детей, которые не достигли 16-летнего возраста, без присмотра, что привело к пребыванию этих детей после двадцати двух часов без уважительных причин на улице или в общественных местах».

«Это мероприятие должно усилить ответственность взрослых за судьбу ребенка», — сказал он.

Ранее в России президент страны Дмитрий Медведев подписал Федеральный закон в котором речь идет об ограничении пребывания несовершеннолетних в общественных местах поздно вечером и ночью.
Категорія: Новини України · Переглядів: 995 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
avatar
0
1 Shooler • 10:04, 05.06.2009 • url Матеріал
Те саме, що і в Житомирі вже ввели :)
Повертаються часи Молодої гвардії! Одні плюси від нововведень!

- пересування малолеток групками але не вулицями а городами;
- перебіжки вулиці після 22:00
- повзання по місту по пластунськи після 23:00;
- можна розширити послуги мобільнрих операторів: послуга - "зелена вулиця". На телефон приходять СМС з назвами вулиць та часу, де знаходяться ППСніки (ну щоб малолетки не пересікалися з ними). Послуга коштуе по 2 грн за 1 СМС (звичайно все має бути согласовано з міліцією).
- можливість купувати послугу "Вільний вечір", 50 грн міліції і ти вже не звичайний малолетка, а той, хто може собі дозволити провести девочку додому ввечері.
- також розвиваємо сферу послуг - картка "Безлімітний вечір", це те ж, що і в попередній послузі, але ціна 1200 грн і кожен вечір на протязі місяці вільний;
- матеріальне становище міліції одразу ж поліпшиться, гарний бонус до урізаних зарплат (в б"юджеті ж коштів, як звжди нема);
- також з"явиться послуга "Проводнік" - бомж за 20 грн. лазить не так далеко від групи п"яних малолеток, а коли приходить сержант Петренко, то бомж показуе документи, що всіх всиновив на вечір і їх супроводжуе (всі умови виконуються, діти без супроводження не гуляють).

Люди - получається одна користь від такого нововведення! Всім добре, а головне, що міліція і ППСніка самі собі шукають зарплату а не получають її, як в інших нормальних країнах.

avatar
0
2 mr_smith • 16:10, 05.06.2009 • url Матеріал
Quote (1. Shooler (Shooler))
Те саме, що і в Житомирі вже ввели
не тільки в Житомирі, а по Житомирській області здається, читав в декількох інтернет виданнях що саме по області ввели коменд. час.
avatar
0
3 mr_smith • 16:17, 05.06.2009 • url Матеріал
Хм, перечитав Житомирськы сайти, виявляється що тільки в Житомирі
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.205.93.2
Браузер:

Cайт живе: