rss · П'ятниця, 25.09.2020, 17:23

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

03.06.2009 19:08

Google запустив новинний сервіс Google News в Україні

3 червня компанія Google оголосила про запуск новинного сервісу Google News в Україні. За словами представників компанії, сервіс надає користувачам новини більш ніж з 300 українських джерел українською та російською мовами.

Про це повідомляється в українському офіційному блозі компанії.

Як зазначають в Google, сервіс новин дозволяє шукати добірку новинних матеріалів на будь-яку тему з цілого світу, а також переглядати кілька статей одночасно.

"Google News допоможе великій кількості людей знаходити ще більше інформації, генерованої новинними агентствами. Причому це можуть новини з тих джерел, які вони давно знають і люблять, а також з тих, про існування яких навіть не здогадувалися", - зазначив Грим Іверсен, менеджер Google News.

Як повідомили Корреспондент.net представники Google в Україні, користувачі також можуть переглянути кілька ключових пропозицій новинної статті. Для того щоб прочитати весь текст, вони переходять на відповідний веб-сайт з гіперпосилання у заголовку.

"Ми дуже раді, що запуском української версії Google News з'явилася можливість шукати і відслідковувати новини рідною мовою", - сказав Дмитро Шоломко, представник Google в Україні.

Із запуском Google News для України тепер вже налічується 49 регіональних версій Google News на 25 мовах, говориться в повідомленні компанії.

Днями компанія Google також продемонструвала сервіс Google Wave, який має поєднати функції електронної пошти та системи обміну миттєвими повідомленнями.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 962 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.92.74.105
Браузер:

Cайт живе: