rss · Середа, 23.09.2020, 09:04

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

31.05.2009 23:55

Турецькі хакери проникли в Пентагон

Хакери обійшли захист і вторглися принаймні на два сервери, що містять закриту інформацію Армії США.


Як повідомляє видання InformationWeek з посиланням на свої джерела в Пентагоні, зламані сервери належали армійській базі Макалістер, що відповідає за постачання військових у штаті Оклахома, а також армійському інженерному трансатлантичному центру в Меріленді.

В момент атаки зловмисники перебували на території Туреччини. Міністерство оборони за підтримки інших відомств вивчає факт злому, проте жодної інформації не оприлюднює.

За внутрішніми даними, в першому випадку несанкціонований доступ мав місце 26 січня 2009 року. Тоді хакери отримали копії баз даних військових, а внутрішній портал військових був замінений посиланням на один з сайтів екологічних організацій.

У другому випадку злом взагалі зафіксований 19 вересня 2007 року. Тоді хакери також дістали закриті дані і розмістили у внутрішніх ресурсах військових антиамериканські гасла, одночасно поставивши редирект всіх запитів на сайт www.mosted.net.

Видання не повідомляє, чи вдалося викрасти турецьким хакерам які-небудь дані, що стосуються чинних військових операцій. Проте негласно армійські чиновники в інтерв'ю виданню повідомили, що як в першому, так і в другому випадку була використана техніка SQL-ін'єкцій, які дозволяють отримати розширені привілеї у базах даних. Всі зламані ресурси працювали під управлінням Microsoft SQL Server.

Нагадаємо, наприкінці тижня стало відомо, що Пентагон створює програму наступальних кібервоєн. Міністерство оборони США мобілізує кібер-війська для ведення наступальної та оборонної комп'ютерної війни. Головна мета ініціативи - забезпечити ефективний захист комп'ютерних мереж Пентагону від "хакерів, в першу чергу з таких країн, як Китай і Росія".
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 941 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.94.109
Браузер:

Cайт живе: