rss · Неділя, 20.09.2020, 14:18

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

27.05.2009 12:35

В Житомирській області ДАІ влаштувало полювання на... номерні знаки!

У Житомирській області працівники Державтоінспекції підвели підсумки профілактичних заходів під умовною назвою «Номерний знак», що проводились з 14 по 25 травня.

Про це «Житомирській хвилі» повідомила старший інспектор групи профілактики Управління ДАІ УМВС Ольга Номерчук.

Цього тижня головну увагу працівники ДАІ зосереджували на порушеннях правил дорожнього руху, пов’язаних з використанням номерних знаків на транспортних засобах.

За цей період було задокументовано майже тисячу порушень правил дорожнього руху, більше половини яких стосуються керування транспортними засобами без номерних знаків або з такими, що належать іншому транспортному засобу.

Зафіксовано ще близько сотні фактів закріплення номерного знаку в невстановленому для цього місці. Більш ніж вісімдесяти водіям доведеться заплатити штрафи за модифіковані номерні знаки, тобто, такі, що не відповідають вимогам стандарту.

Ще півсотні водіїв порушили законодавство, керувавши транспортом з перевернутими чи неосвітленими номерами.

У більш, ніж сотні випадків неможливо було визначити символи номерного знаку з передбаченої правилами відстані двадцяти метрів".

Адміністративним законодавством України за подібні порушення передбачено штраф від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За результатами проведення профілактичних заходів на порушників накладено штрафів майже на 50 тисяч гривень.

Житомир.info

Категорія: Новини України · Переглядів: 1307 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 52.3.228.47
Браузер:

Cайт живе: