rss · Неділя, 27.09.2020, 19:27

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

27.05.2009 03:58

Х'ю Хефнер продає Playboy за 317 мільйонів +ФОТО

Х'ю Хефнер продає Playboy. Потенційний покупець - Річард Бренсон і його компанія Virgin Media, ціна операції - 317 мільйонів доларів.Playboy пережив свій розквіт у 1970-ті роки, коли цей глянцевий журнал з напіводягненими дівчатками і емблемою з кроликом на обкладинці читав кожен четвертий студент університету. Але розвиток Інтернету, а з ним і вільний доступ до еротики, відбився на продажах журналу.

Playboy - все ще бестселер серед чоловічих журналів в Америці, але його продажі впали від семи мільйонів екземплярів у 1972 році до приблизно трьох мільйонів сьогодні.

На початку травня компанія оголосила, що зазнала втрат у 13,7 мільйона доларів протягом перших трьох місяців року порівняно з 4,1 мільйона за той же період минулого року.

Як і багато інших компаній, у тому числі і з індустрії глянцевих журналів, які зав'язнули в трясовині кризи, Playboy ввів строгий режим зниження витрат і, як повідомляють, звільнив 25% службовців у Лос-Анджелесі і Нью-Йорку.

Щоправда, як вказується, 83-річний Хефнер цілком міг прожити залишок днів у багатстві, і не продаючи Playboy. New York Post цитує одного із знайомих магната: "Він швидше візьме Playboy з собою у могилу, ніж продасть".

Хефнер все ще управляє 70% компаній, але його дочка Крісті залишила посаду головного виконавчого директора, глави компанії і члена ради директорів.

За все життя журналу на його сторінках і найпочесніше - на обкладинці, з'явилося багато красивих і відомих жінок.


Примітно, що в історії Playboy не так давно засвітилася і українка, яка двічі ставала "дівчиною року" українського видання журналу. 23-річна Даша Астаф'єва - випускниця української версії "Фабрики зірок" 2007 року, учасниця групи Nikita підкорила шикарним бюстом засновника імперії Хефнера.
Категорія: Світові новини · Переглядів: 4068 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.208.202.194
Браузер:

Cайт живе: