rss · П'ятниця, 14.12.2018, 20:16

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

21.05.2009 00:01

У триповерхівці, що в цетрі Бердичева, завалився балкон.

У триповерхівці, що в цетрі Бердичева, завалився балкон. Завалився разом із жінкою — мешканкою однієї з квартир на 2-му поверсі. На гуркіт збіглися сусіди, які одразу ж викликали «швидку». Вони розповіли: власниці оселі — за 70, на балкон вона вийшла, щоб подивитися до білизни. На землю впала одна із речей, і діти, які гралися неподалік, кинулися було її піднімати, щоб віднести господарці.

Та зупинила малечу, сказавши, що за кофтинкою спустяться. У цей момент балкон завалився, не зачепивши нікого, але накривши собою пенсіонерку. Постраждалу доставлено до реанімаційного відділення міської лікарні, медики оцінюють її стан як важкий: жінка отримала численні ушкодження — політравму. Від того, наскільки політравма проявиться, кажуть лікарі, залежить подальша доля пенсіонерки.

Сусіди постраждалої передрікають: це лихо — не останнє. І не перше. Минулого року у будинку обвалився шмат одного з балконів — й досі на місці обвалу стирчить прогнила арматура. Власник однієї з квартир вимушений був огородити площу під балконом своєї оселі. Найстрашніше те, кажуть люди, що під аварійними балконами, які можуть впасти будь-якої хвилини, постійно ходять як малі, так і дорослі.

Категорія: Новини України · Переглядів: 853 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.172.201.102
Браузер:

Cайт живе: