rss · Субота, 31.10.2020, 21:22

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

19.05.2009 17:28

В Житомирі крадуть... Інтернет

– Підписуючи контракт з одним із Інтернет-провайдерів Житомира на 55 гривень щомісяця, я тільки за два тижні додатково сплатив їм ще 150 гривень, – розповідає житомирянин Едуард Шиленко. – Причиною цьому стало неналежне відношення провайдера до своїх клієнтів.– Майже всі компанії, що надають Інтернет-послуги розповідають про те, які переваги їхнього оператора. Проте, на жаль, ніхто з них не говорить про ті ризики, які можуть поставати перед їхніми клієнтами. Вони свідомо контракти чи договори друкують дрібним шрифтом, ці документи містять дуже багато інформації. Часто-густо людина, яка хоче отримати послугу тут і зараз, просто поспішає і недочитує умови, на яких вона отримує послуги», – зазначає наш співбесідник.

Едуард ходив до офісу компанії-надавача Інтернет-послуг протягом двох тижнів щодня, «як на роботу. Вперше прийшов до них, коли помітив, що модем, наданий компанією, скачує інформацію навіть тоді, коли він… вимкнений…

– У самій компанії мені розповіли, що, очевидно, у мене в комп’ютері завівся вірус типу «черв’як». І він, буцімто, може самовільно перебувати в Інтернеті навіть тоді, коли вимкнений. Або, припустили фахівці провайдера, коли я виходив з Інтернету, просто не дотримався повної процедури виходу і хтось користується моїм Інтернет-рахунком без мене з іншого комп’ютера, – розповідає далі Едуард Шиленко.

Проте, як виявилося, це «проблеми Едуарда». І компанія, вочевидь, так і не захотіла розібратися у чому ж таки справа. Більше того, коли, сплативши невідомо за що близько 150 гривень, Едуард виявив бажання розірвати укладений з оператором Інтернету контракт, йому повідомили що за це треба сплатити… 300 гривень. Адже саме стільки, згідно контракту, слід сплатити компанії у разі термінового розірвання контракту. Щоправда, каже Едуард Шиленко, з приводу цих 300 гривень йому вдалося домовитися з Інтернет-провайдером, придбавши у них так звану «руїм-карту».

– Тепер, – зізнається Едуард, – сплю спокійно. Знаю, що поклав на картку, як на мобільний, 25 гривень, і ці 25 гривень використовую. Немає переплат таких, як на попередньому тарифі. Добре, що я оббивав пороги офісу Інтернет-провайдера. А багато хто з житомирян часто-густо просто схиляє покірно голову і сплачують те, чого від них вимагають.
Категорія: Курйози · Переглядів: 1221 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 3
avatar
0
1 Kamaz • 22:15, 20.05.2009 • url Матеріал
Так звісно! Такі компанії, що надають Інтернет-послуги вони використовують таких людей як ми! Але нічого не вдієш! Будьте обережні! uvaga
avatar
0
2 el_Chupacabra • 13:37, 21.05.2009 • url Матеріал
А який пров?
avatar
0
3 mr_smith • 16:00, 21.05.2009 • url Матеріал
Історія замовчує цей факт.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.1.126
Браузер:

Cайт живе: