rss · Четвер, 29.10.2020, 11:23

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

18.05.2009 14:16

ВВ презентували новий компакт-диск

Вперше реліз пісні «Ладо» відбувся взимку 2009 року в Інтернеті – всі бажаючі змогли абсолютно вільно і безкоштовно скачати пісню на сайті гурту. Саме ця пісня стала початком нового етапу у творчості ВВ.

Пісня про мрійливе царство, де в одвічній боротьбі добра і зла перемога дістається лише світлу та любові, стала своєрідним уособленням романтичної сутності, яка жевріє в душі кожного справжнього рок-виконавця.

Сьогодні потенційний хіт, вже добре відомий за численними теле- та радіоефірами, з’явився друком у Музичному Видавництві «Країна Мрій», доповнений чотирма ексклюзивними бонус-треками («Лети, моя мила сестро», «Марш січових стрільців», «Alain Delon» та «Голубка») – різними за жанром музичними творами, авторство яких не належить музикантам ВВ.

Ці пісні були записані в різний час і за різних обставин, та через свою відокремленість і самодостатність ніколи не планувалися (і не плануються) до включення в наступні номерні альбоми. Їхня присутність на цьому диску – ексклюзивний дарунок найпалкішим прихильникам творчості колективу.

Цього разу дійство було радше схоже на дружню вечірку, аніж на офіційний захід. Відмовившись від класичних сценаріїв музичних презентацій, ВВ зайвий раз довели, що передати суть, характер та зміст нових творів можна лише через живий виступ. Послухати і привітати музикантів зібралися численні друзі та колеги – серед гостей можна було зустріти народну артистку України Ніну Матвієнко, кінорежисера Олеся Саніна, рок-музиканта Фому, модельєра Лілію Пустовіт, галеристку Тетяну Міронову, популярних телеведучих Антіна Мухарського та Сніжану Єгорову.

Оригінальний конферанс Олега Скрипки у стилі кабаре та блискучі гітарні соло «а-ля Браєн Мей» у виконанні Євгена Рогачевського додали усім присутнім драйву та доброго гумору, проте головним сюрпризом стала прем’єра абсолютно нових композицій гурту – пісень «Талалай» та «Відпустка», які увійдуть в наступні релізи.
Категорія: Культура · Переглядів: 1628 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 100.24.125.162
Браузер:

Cайт живе: