rss · Середа, 16.01.2019, 09:49

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

15.05.2009 17:36

Виші починають брати гроші зі студентів за пропуски пар. Розцінки

Так, за словами студентів Тернопільського національного економічного університету, за пропуски необхідно буде сплачувати „благодійний внесок” від 90 до 120 грн. в залежності від кількості пропущених пар, в Луцькому державному технічному університеті зі студентів планують збирати по 20 грн. за кожну пропущену пару, в Тернопільському державному медичному університеті така практика вже запроваджена багато років назад і студент за пропуск одного заняття повинен буде викласти 10 гривень, а за пропущений цілий день - 70 гривень.

Останні заяви Прем’єр-міністра Ю.Тимошенко про повне скасування платних послуг студентів свідчать про те, що або це свідома брехня або про те, що урядовці не читають проекти своїх рішень, - зазначає Андрій Черних.

Громадська ініціатива „Студентський захист” буде ініціювати конституційне подання народних депутатів щодо визначення законності рішення Уряду щодо запровадження додаткових платних послуг для студентів.

Не має майбутнього країна, в якій Уряд намагається залатати бюджетну дірку за рахунок студентів, - підсумовує координатор громадської ініціативи „Студентський захист” Андрій Черних.

Категорія: Новини України · Переглядів: 867 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.213.116
Браузер:

Cайт живе: