rss · Неділя, 25.10.2020, 20:06

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

15.05.2009 00:15

В Казахстані пропонують зарахувати до ЗМІ паркани

У відповідь на рішення депутатів парламенту Казахстану прирівняти Інтернет-ресурси до ЗМІ правозахисники і користувачі Інтернету запропонували також включити в перелік ЗМІ паркани.


Відповідний закон "Про паркани" вже розроблений представниками Інтернет-співтовариства. За словами президента Міжнародного фонду захисту свободи слова Аділ соз Тамари Калєєвої, документ "визначає правові основи передачі і зберігання інформації на парканах, напрям державної парканної політики, права читачів парканів, а також обмеження розповсюдження інформації на парканах".

Найближчим часом законопроект буде направлений на розгляд парламенту.

"Мета законопроекту - показати всю абсурдність тих поправок, які були прийняті парламентом", - відзначає Калєєва, обурена спробами держави посилити контроль над Інтернет-ресурсами.

Нагадаємо, недавно нижня палата парламенту Казахстану внесла поправки в законопроект про ЗМІ. Відповідно до них, до ЗМІ пропонується прирівняти всі Інтернет-ресурси (блоги, форуми, інтернет-магазини та інші сайти).

На них розповсюджуватиметься кримінальне і адміністративне законодавство, що викликає побоювання в Інтернет-користувачів.
Категорія: Курйози · Переглядів: 1110 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.232.146.112
Браузер:

Cайт живе: