rss · П'ятниця, 30.10.2020, 17:02

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

13.04.2009 20:56

Microsoft обійшла YouTube у боротьбі за право рекламувати серіал про краба

Компанія Microsoft перемогла своїх конкурентів YouTube і Yahoo! і отримала можливість продавати рекламу документального серіалу Смертельний улов (Deadliest Catch), зробленого телеканалом Discovery і присвяченого ловлі крабів на Алеутських островах. Для того, щоб отримати контракт від Discovery, Microsoft розробила кампанію, в якій телесеріал буде рекламуватися в інтернеті за допомогою мобільної реклами та відеогри. Зокрема, реклама смертельного улову буде розміщена на сайтах msn.com, Fox Sports, MSNBC та інших, повідомляє агентство Bloomberg.

Крім того, Microsoft буде посилати користувачам sms-повідомлення з нагадуваннями подивитися чи записати серіал.

Як зазначають фахівці, перемога Microsoft особливо важлива для компанії в умовах кризи, що різко скоротила темпи зростання ринку он-лайн-реклами.

Серіал Смертельний улов почали демонструвати на телеканалі Discovery в 2005 році. З того часу було відзнято чотири сезони. Прем'єра п'ятого очікується 14 квітня 2009 року і буде супроводжуватися широкомасштабною рекламною кампанії в інтернеті.

Нагадаємо, що в лютому поточного року в результаті двосторонніх переговорів між ICQ Inc. та компанією Бігмір-Інтернет було прийнято рішення про виключення надбавки за таргетинг на рекламу в ICQ, що зробило умови для рекламодавців кращими, незважаючи на коригування цін за новим курсом.

Категорія: Світові новини · Переглядів: 1152 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 100.24.125.162
Браузер:

Cайт живе: