rss · Неділя, 25.10.2020, 13:08

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

13.04.2009 20:50

Промоутер Валуєва: Шанси на перемогу у Валуєва і Віталія Кличка рівні!

Глава промоутерської компанії Sauerland Events, котра веде справи Миколи Валуєва, Вілфрід Зауерланд розповів в інтерв'ю про торги на проведення бою з Чагаєвим, а також можливий бій з Віталієм Кличком.

"Я дійсно говорив, що нам, можливо, доведеться задуматися про пошуки для Валуєва інших варіантів. Але... Ніко Валуєв так жадає реваншу, що ні про яких інших суперників, окрім Чагаєва, і чути не хоче. І я добре його розумію. Отже, зізнаюся чесно, насправді ми нікого не шукали. Це була маленька тактична хитрість”, - сказав Зауерланд.

Промоутер Валуєва розповів, що сьогодні, 13 квітня, пройдуть торги за право організації поєдинку Валуєв-Чагаєв: "Universum Box-Promotion як можлива дата називає початок липня. Якщо ж боротьбу за право організації поєдинку виграємо ми, бій пройде 30 травня. Зачекайте трохи, якщо ми виграємо торги, на всіх чекає чималий сюрприз.

Вілфрід Зауерланд вважає, що бій Валуєва з Віталієм Кличком дуже цікавий для всього боксерського світу і цілком реальний: "Але... WBC вимагає від Віталія поєдинку з Олегом Маскаєвим, у Валуєва на порядку денному бій з Русланом Чагаєвим. Поки не пройдуть ці бої, офіційні переговори просто неможливі. Але, гадаю, якщо обидва суперники хочуть зустрічі, вона неодмінно відбудеться".

"Віталій у цьому бою, мабуть, вважатиметься фаворитом. Але якщо Ніко набере до бою справжні кондиції, проти нього будь-якому фаворитові буде несолодко. До того ж Віталій звик битися з суперниками, які нижчі, дрібніші за нього, яких можна подавити масою, звик бити згори донизу.

Подивимося, як у нього вийде бити від низу догори, а тим більше подавити масою величезного і надважкого Ніко. Ні, гадаю, шанси на перемогу у Валуєва і Віталія Кличка рівні", - цитує Зауерланда Советский спорт.

Раніше керівництво WBA призначило торги серед промоутерів на право організації поєдинку в надважкій вазі між чемпіоном WBA Миколою Валуєвим і Чемпіоном у відпустці за версією цієї організації Русланом Чагаєвим.

Категорія: Світові новини · Переглядів: 1112 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.236.245.255
Браузер:

Cайт живе: