rss · Субота, 31.10.2020, 22:04

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

12.04.2009 21:28

NASA ВІДШУКАЛО У ВСЕСВІТІ СЛІДИ БОГА

Два скромних відкриття американських астрономів із NASA поставили під сумнів усі сталі уявлення про космос і місце людини в ньому. Учені припускають, що в них з’явився шанс не тільки довести унікальність Землі у Всесвіті, а й підтвердити існування Бога. 

Дослідницька група центру космічних польотів NASA імені Годдарда поставила під сумнів сталі уявлення про народження Всесвіту з Великого вибуху: аеростатний радіометр ARCADE виявив аномально могутній шумовий спектр реліктового випромінювання, яке пронизує Всесвіт, повідомляє CNews.

Замість того, щоб розташовуватися хаотично, як це повинно бути після Великого вибуху, ділянки випромінювання, «холодні» й «теплі», вибудовані в певній послідовності, яку космолог Жоао Магейжу назвав «Віссю зла». Амплітуда їхнього шуму вшестеро перевершує сукупний сигнал усіх мислимих радіоджерел у Всесвіті, що припадають на ділянку, яку охоплює антена детектора. Науковці висловили припущення, що ці шуми – «закодовані сигнали» Бога, які поширюються на весь Усесвіт. Цілком можливо, невдовзі їх удасться навіть розшифрувати.

Друге відкриття, ще простіше, дивовижним чином доповнює питання про Великий вибух, повідомляє газета «Взгляд». У межах проекту Galaxy Zoo з’ясували: частка спіральних галактик, видимих із Землі, як закручені за годинниковою стрілкою, не відповідає частці закручених у протилежний бік. Насправді подібних галактик повинно бути порівну, що зумовлено позицією спостерігача.

Так, наприклад, у північній півкулі вода стікає у водостік за годинниковою стрілкою, а в південній – проти неї. Те саме, теоретично, повинно відбуватися з цими спіральними галактиками.

Під час вивчення орієнтації 1660 спіральних галактик також з’ясували, що їхні осі орієнтовані переважно в напрямі «Осі зла», що абсолютно не вкладається в межі сучасної космологічної моделі.

Друге відкриття може свідчити, що Земля розташована у Всесвіті в унікальний, заздалегідь обумовлений спосіб, який і дає нам змогу бачити те, чого в космосі бути не повинно.

Якщо ж спробувати уявити, що обидва відкриття взаємопов’язані і знайдуть своє наукове обґрунтування, це може означати підтвердження геоцентричної системи світу, унікальність Землі у всесвіті й невипадкове походження нашого світу. Шанси довести існування Бога нині великі, як ніколи.

Владислав КАМІНЬ
Категорія: Світові новини · Переглядів: 1246 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.1.126
Браузер:

Cайт живе: