rss · Неділя, 25.10.2020, 13:37

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

14.03.2009 16:40

У ЦЕРНі відзначають 20-річчя Інтернету

20-річчя з Дня народження Інтернету відзначають у швейцарському дослідному інституті ЦЕРН. Офіційна дата святкування - 6 серпня. Втім саме в середині березня 2 десятиліття тому молодий дослідник Тім Бернерс-Лі написав записку своєму керівнику, де сформулював ідею Всесвітньої мережі.
Наставник відреагував дослівно так - "незрозуміло, але вражає". Менш ніж через рік зявилася перша комп'ютерна програма, яка дозволяла комп'ютерам обмінюватися інформацією між собою. На святкуванні винахідник, який зараз є професором у Масачусетському інституті технологій, спрогнозував подальше поширення Інтернету планетою. Особливо це стосується мобільних телефонів. Бернерс-Лі також пошкодував про свою ідею використати дві косих лінії перед "www". На його думку - вистачило б і однієї. А так - мільярди людей людей тратять додатково час на введення зайвого символу.

Бен Сегаль, працівник ЦЕРН: "Ми були надзвичайно здивовані. Це було дуже розумна та науково обґрунтована ідея, але ніхто не був впевнений, чи це запрацює".

Тім Бернерс-Лі, винахідник Інтернету: "Дуже важливо розвивати Інтернет-технології у поєднанні з мобільними телефонами. Так до Мережі матимуть доступ набагато більше людей. А у країнах, що розвиваються, для простих людей мобільні телефони часто є єдиним способом вийти у онлайн".
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1106 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.236.245.255
Браузер:

Cайт живе: