rss · Середа, 28.10.2020, 23:45

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

13.03.2009 15:44

Українські діти поїдуть в Голлівуд.

З 23 по 28 березня в Києві відбудеться ІІІ український дитячий фестиваль Beauty Star Ukraine, переможці якого отримають право стати учасниками Всесвітнього чемпіонату мистецтв у Голлівуді. Про це повідомили представники Beauty Star Ukraine.Відповідний контракт підписало керівництво українського фестивалю та представники Світового чемпіонату виконавчих видів мистецтва в Голлівуді.

За договором, діти, які перемогли у всіх творчих номінаціях фестивалю Beauty Star Ukraine, отримують право стати учасниками Всесвітнього чемпіонату мистецтв у Голівуді, який відбудеться на початку липня під патронатом Арнольда Шварценеггера.

"Для наших дітей це чудова нагода проявити себе на міжнародному рівні, - зазначила президент фестивалю Beauty Star Ukraine Олена Лудан. - Діти познайомляться з впливовими продюсерами світу, режисерами, агентами і найкращі отримають цікаві пропозиції".

Цього року конкурс Beauty Star Ukraine стартує втретє і триватиме з 23 по 28 березня в Києві. Діти з усіх куточків України представлять увазі глядачів калейдоскоп з унікальних творчих номерів.

Категорія: Музичні новини · Переглядів: 1190 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: