rss · Четвер, 22.10.2020, 21:01

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

13.03.2009 12:46

Google запускає комунікаційний сервіс - конкурента Skype

Компанія Google анонсувала новий сервіс під назвою Google Voice. Крім інших функцій, він дозволяє здійснювати телефонні дзвінки через інтернет, на зразок популярного сервісу Skype.

Google Voice після присвоєння користувачам певного номера активується і дозволяє робити дзвінки через інтернет, зберігати голосову пошту, текстові повідомлення та іншу інформацію з різних реальних телефонних номерів у одному місці і отримувати до неї доступ віддалено.

Як розповіли в компанії, нова розробка базується на технологіях компанії Grand Central, яку Google купив у червні 2007 року. Варто зазначити, що користувачі у Google Voice вже є, причому їх чимало - це клієнтська база компанії Grand Central, яка весь цей час продовжувала користуватися послугами купленої компанії, хоча вона вже стала частиною Google.

Google запропонувала новий інтерфейс, додаткові можливості й нові можливості для розробників, які можуть створювати свій софт з підтримкою Voice.

Серед нових функцій, яких раніше в арсеналі Grand Central не було, можна виділити голосовий транскриптер, який переводить голосові повідомлення в машинописний текст, можливості відправки звукових або текстових повідомлень по електронній пошті, а також можливості спілкування в текстовому або голосовому режимі між власниками аккаунтів у системі Google Voice.

Також перед новим релізом було розроблене конференц-спілкування, що дозволяє одночасно спілкуватися шістьом учасникам.

У компанії повідомляють, що всі дані, про голос чи текст, зберігаються на серверах компанії, однак користувачі можуть ними розпоряджатися як завгодно, навіть перекидати на стільниковий телефон або комп'ютер.

Українською мовою нова функція наразі не працює, є лише англійський інтерфейс, проте платити за дзвінки на стаціонарні або мобільні телефони можна через Google Checkout, яка також приймає пластикові картки, випущені по всьому світу.

Точні розцінки на дзвінки з різних країн Google наразі не оприлюднила, однак представник інтернет-гіганта пообіцяв, що ціни "будуть конкурентними", а розцінки опублікують в найближчі дні.

Користувачам з США компанія запропонувала можливість користуватися сервісом без реклами, але тільки у випадку міжміських дзвінків, при першому ж виході на міжнародний зв'язок з’являтиметься реклама. Комерційні користувачі будуть використовувати Google Voice без реклами в будь-якому випадку.

На даний момент доступ до сервісу відкрито не у всіх країнах, але компанія обіцяє глобальне підключення в найближчі дні.
Зазначимо, на український ринок інтернет-комунікаторів Skype запланував вихід у грудні минулого року. Підписання договору про партнерство анонсував ПриватБанк, який пообіцяв користувачам забезпечити безкоштовну інтернет-телефонію та Skype-дзвінки на території України.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1196 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: