rss · Середа, 21.10.2020, 07:35

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

06.03.2009 12:11

Пасивне куріння може призвести до депресії

Пасивне куріння не тільки завдає шкоди легеням, але може також сприяти погіршенню настрою, стверджують американські вчені.

Ймовірність депресії у некурящих людей, що піддаються впливу тютюнового диму вдома або на роботі, більш ніж удвічі вища, ніж у інших, йдеться у доповіді, представленому на зборах Американського психосоматичного суспільства в Чикаго.

Люди, аналіз крові яких підтвердив їх схильність до впливу тютюнового диму, який видихають інші курці, частіше демонстрували симптоми серйозної депресії, стверджує автор дослідження Френк Бандейра з кафедри медицини університету Майямі.

Ця робота стала першим американським дослідженням, яке пов'язує пасивне куріння з депресією. Водночас, інше дослідження з аналогічним висновком раніше було проведено в Японії.

Дослідження американців, на відміну від японського, підтверджувало схильність до впливу тютюновому диму шляхом вимірювання рівня котиніну - хімічної речовини, що утворюється в крові після вдихання тютюнового диму.

Зазначимо, дослідження британських вчених, згідно з яким пасивне куріння у багато разів підвищує ризик розвитку пневмонії, астми, бронхіту і отиту у дітей, що живуть в одному будинку з курящими людьми, дало привід членам ради району Редбрідж прийняти особливу постанову. Відповідно до неї, з січня 2012 року в районі буде діяти заборона на усиновлення дітей людьми, які курять.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1116 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.85.115
Браузер:

Cайт живе: