rss · Вівторок, 20.10.2020, 03:28

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

06.03.2009 10:46

В Україні заборонять продавати пиво особам до 18 років

Верховна Рада України пропонує обмежити вживання і продаж слабоалкогольних напоїв.

У четвер голосами 384 народних депутатів за основу був прийнятий законопроект про внесення змін до закону Про державне регулювання виробництва і обороту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Представляючи даний законопроект, один з його авторів - віце спікер Микола Томенко (БЮТ) - зазначив, що даним законопроектом до категорії алкогольних напоїв вносяться слабоалкогольні напої і пиво.

Законопроектом також вводиться обмеження на продаж слабоалкогольних напоїв особам до 18 років.

Крім того, пропонується заборонити вживання слабоалкогольних напоїв у громадському транспорті, на території дитячих майданчиків, в учбових, освітньо-виховних установах, в установах охорони здоров’я, а також обмежити місця їхнього продажу.

Як повідомлялося, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про обмеження на розміщення місць продажу в місті алкогольних і тютюнових виробів.

В Україні випадки продажу алкогольних і тютюнових виробів особам до 18 років, більш, ніж у чотири рази перевищують кількість випадків відмови від продажу - до такого висновку дійшли активісти всеукраїнських громадських організацій Якість життя і Громадянська позиція, у результаті проведення експерименту Продаж алкоголю і сигарет підліткам.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1253 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.101.141
Браузер:

Cайт живе: