rss · Четвер, 29.10.2020, 10:33

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

05.03.2009 10:58

У світі поширюється стійкий до ліків супергрип - вчені

Особливий серотип вірусу грипу А, який не лікується традиційними антивірусними препаратами на основі осельтамівіру, поширюється з великою швидкістю.

Про це повідомляє The Times, посилаючись на Journal of the American Medical Association.

Настільки швидке поширення непіддатливого вірусу з січня минулого року зафіксували медики з Голландії. Новий серотип отримав маркування H274Y.

Медичні експерти з Бостона, США, Девід Уейнсток і Жанна Цукотті, повідомили, що настільки швидка поява стійкого до ліків вірусу грипу стала для вчених великою несподіванкою. "Безсумнівно, нас чекають і нові сюрпризи у боротьбі з цим вірусом, але однозначно одне: його організм буде продовжувати розвиватися і далі", - зазначили вони.

Препарат озельтамівір, який став безпечним для нового виду вірусу грипу, є відносно новим засобом. Він був схвалений для лікування грипу А і В всього 10 років тому. До цього ефективними у відношенні вірусів грипу А вважалися тільки ремантадин і амантадин. Але і до них досить швидко розвинулася стійкість вірусу.

За словами вчених, новий вид вірусу представляє загрозу, в першу чергу, для хворих, які лежать у лікарнях з ослабленою імунною системою. Тому експерти закликають проводити активні масові вакцинації серед медичного персоналу.

Приміром, державна система охорони Британії виявилася не готова до нової загрози, інформує видання. За даними британського Міністерства охорони здоров'я, всього 14% медичних працівників країни в минулому році пройшли вакцинацію проти грипу.

Однак медики зазначають, що новітні вакцини все ж можуть протистояти даному захворюванню.

До того ж, раніше повідомлялося, що група учених під керівництвом міністерства охорони здоров'я і праці Японії розробила універсальну вакцину від грипу.

Категорія: Світові новини · Переглядів: 1207 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 100.24.125.162
Браузер:

Cайт живе: