rss · П'ятниця, 30.10.2020, 08:38

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

04.03.2009 17:13

Microsoft почала тестувати свого Павука


Microsoft почала тестувати свого Павука
Microsoft почала тестування нового пошукового сервісу із робочою назвою kumo.com (у перекладі з японської - павук), повідомили представники корпорації.

За даними розробників, пошуковець прийде на зміну нинішній пошуковій системі Live Search.
Тестування проходить у закритому режимі, і поки що новий пошуковець доступний тільки співробітникам Microsoft. Коли він стане доступний широкому колу користувачів, компанія не повідомляє.

"Досить складно оцінити перспективи проекту, який ще навіть не можна випробувати, але новому гравцю на пошуковому ринку, навіть при такій сильній підтримці, яку може забезпечити Microsoft, буде нелегко", - зазначила віце-президент Mail.ru Ганна Артамонова.

За її словами, один із доказів цього - не дуже гарні позиції проекту Live Search, що вже давно існує на ринку. Як зазначають експерти, Google багато в чому заклав основу для свого лідерства ще 10 років тому, коли компанія першою запропонувала ряд важливих інновацій, які стали базисом сучасних стандартів якості пошуку.

"Решта гравців ринку впровадили їх пізніше й автоматично зайняли другі місця, - додала Артамонова.

Крім того, компанія зможе привернути аудиторію за рахунок інтеграції пошуковця та операційної системи Windows, зробивши його пошуком за замовчуванням, зазначають аналітики.

Як показують останні дослідження, компанія Microsoft серйозно поступається Google і Yahoo! на ринку інтернет-пошуку, займаючи в США третє місце за кількістю оброблених запитів. За даними компанії Hitwise, в минулому році Google обробила близько 70% запитів, Yahoo! - приблизно 20%, а пошук від Microsoft - менше 10%.

До того ж, останнім часом європейські регулятивні органи ведуть кілька розглядів щодо Microsoft, підозрюючи софтверного гіганта в порушенні європейського антимонопольного законодавства.

Нагадаємо також, що компанія Mozilla, розробник відкритого браузера Firefox, підтримала раніше подану в Європейську комісію скаргу, в якій компанія Opera звинувачує корпорацію Microsoft у використанні неконкурентних методів при просуванні свого браузера Internet Explorer.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1110 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.201.9.19
Браузер:

Cайт живе: