rss · Неділя, 25.10.2020, 16:44

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

04.03.2009 16:05

СБУ: В Україні через кризу подешевшали наркотики


СБУ: В Україні через кризу подешевшали наркотики
СБУ констатує зниження цін на деякі види наркотиків в Україні в умовах кризи.

Про це повідомив начальник управління СБУ по боротьбі з міжнародним наркобізнесом Анатолій Земцов під час прес-конференції.

"За деякими позиціями наркотичних речовин ціни знижуються", - сказав Земцов. Так, за його словами, синтетичні наркотики подешевшали на 10-20%.

Водночас, ціна на героїн, зокрема, залишається стабільною. "Якщо гарної якості, то десь близько 200 доларів", - розповів Земцов.

Він також зазначив, що на метадон (синтетичний заступник героїну) ціна навіть піднялася у зв'язку з ліквідацією в Україні низки центрів по його виробництву.

Земцов у цьому контексті повідомив, що контрабанда в Україну синтетичних наркотиків із країн Західної Європи та Росії дещо зросла. Так, за його словами, у цьому році СБУ вже затримала 12, 7 кг. синтетичних наркотиків. 1, 2 кг. метадону затримали під час контрабанди з Росії.

Контрабанда героїну залишається на колишньому рівні. Основний потік контрабанди героїну з Азії в країни Західної Європи, за словами Земцова, проходить через Донецьку область. "Так званий шовковий шлях проходить безпосередньо через митний пост Новоазовськ у Донецькій області", - зазначив Земцов.

Зазаначимо, що в адміністрації по боротьбі з наркотиками США в кінці минулого року повідомили, що ціна на наркотики в країні зростає, в той час, як показники їхньої якості та чистоти падають.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1069 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.234.97.53
Браузер:

Cайт живе: