rss · Четвер, 14.11.2019, 20:37

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

04.03.2009 16:01

Єврокомісія розпочала боротьбу з педофілією в інтернеті


Єврокомісія розпочала боротьбу з педофілією в інтернеті
Європейська комісія виділила понад 500 тисяч доларів на боротьбу в педофілією в інтернеті. Про це повідомив заступник голови Єврокомісії з питань свободи, юстиції та безпеки Жак Бар.

За його словами, ці кошти підуть на фінансування роботи нової європейської структури по боротьбі з розповсюдженням педофілії та дитячої порнографії в Мережі. Це агентство буде створено на базі британського Центру по боротьбі з сексуальною експлуатацією дітей в інтернеті.

У дану структуру увійдуть представники провідних інтернет-провайдерів, поліцейські служби європейських держав, які займаються захистом дітей, а також експерти основних електронних платіжних систем, через які здійснюються всі фінансові розрахунки в Мережі, йдеться в повідомленні.

За словами Баррі, новий центр займатиметься виявленням інтернет-сайтів, що розповсюджують дитячу порнографію, або надають інші послуги педофілії.

Крім того, одним з головних напрямків роботи цієї структури стане виявлення фінансових транзакцій, здійснених для оплати послуг цих сайтів. Таким чином, європейські правоохоронні органи сподіваються дістатися як до власників сайтів, що спеціалізуються на дитячій порнографії та проституції, так і до їхніх клієнтів, зазначили в Єврокомісії.

Нагадаємо, минулого місяця Євросоюз закликав батьків контролювати доступ їхніх дітей до Мережі.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1028 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 100.25.43.188
Браузер:

Cайт живе: