rss · П'ятниця, 30.10.2020, 04:33

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

03.03.2009 02:01

В Житомирській області у чиновника забрали водійські права за керування "по пяне"

Малинський районний суд на три роки позбавив водійських прав начальника КП «Благоустрій» Юрія Желєзного. Желєзний був затриманий за кермом свого «Хаммера» в нетверезому стані. Причому — вже втретє за рік....

За перші два п'яні зальоти, пише Мій Малин, начальнику «Благоустрою» вдалося відкупитися штрафами, до того ж іще за старими розцінками. Очевидно, кажуть даішники, зважаючи на «круту тачку» Желєзного, це не надто вдарило ні по його кишені, ні по сумлінню. Тож вирок суду на цей раз — цілком справедливий.

Хоча, додають у ДАІ, міг бути ще суворішим: крім позбавлення водійських прав, яких, до речі, при затриманні в Желєзного при собі не виявилось, у нього могли відібрати ще й його залізного коня. Від останнього врятувало те, що «Хаммер» начальника «Благоустрою» не зареєстрований і їздив з транзитними номерами.

Водночас, вже після суду Желєзного нібито бачили за кермом службової «Волги»...

Категорія: Новини України · Переглядів: 1401 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 BACS • 10:44, 03.03.2009 • url Матеріал
невже в нас в області таке можливо??? чудернацько... хоть на 4 раз.. і то бобре! smile от якби ще й "коня" забрали... :):):) мені б такого коня я б скакав на ньому три дня!:):) ато і більше! сидів я в ньому! там і жити можна реально! :):):)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.236.35.159
Браузер:

Cайт живе: