rss · Вівторок, 20.10.2020, 06:09

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

02.03.2009 15:07

В Японії винайшли дзеркало, в якому можна побачити себе без шкіри

Група вчених науково-дослідного центру інформації та робототехнології (IRT) при Токійському університеті розробила дзеркало, яке в реальному часі відображає м'язову структуру людини в русі.

Апарат, як звичайне дзеркало, миттєво відображає всі рухи людини, але з однією відмінністю: показуються всі рухи м'язів під шкіряним покривом. Двійник на екрані позбавлений зовнішньої оболонки, в "магічному дзеркалі" рухається тільки його м'язова система і скелет.

Винахід являє собою екран, який миттєво відображає рух людини. Інформація з 16 датчиків на тілі людини, зображення з 10 відеокамер і дані про силу, з якою людина при русі тисне на підлогу, передаються на комп'ютер, який миттєво прораховує інформацію і перекладає її у вигляді зображення на екран. Миттєвість технічних операцій створює ефект дзеркала.

Активно зайняті в русі м'язи фарбуються червоним кольором, незадіяні м'язи - жовтим. Як тільки людина по той бік екрану зупиняється, його задзеркальний двійник стає повністю жовтим.

"Із удосконаленням цієї розробки, її можна буде використовувати в спортивних залах і реабілітаційних центрах, а також в комп'ютерних іграх", - заявив керівник наукової групи професор Йосіхіко Накамура.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1216 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: