rss · Понеділок, 26.10.2020, 17:02

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

01.03.2009 13:14

Прокуратура Києва опротестувала "одіозні рішення" Леоніда Черновецького

Прокурор Києва Євген Блажівський у коментарі "Дзеркалу тижня" (№7 від 28 лютого-6 березня 2009 р.) підтвердив існування прокурорських протестів на найбільш одіозні рішення мера Києва Леоніда Черновецького.
"Протести є. Винесені вони практично на вже прийняті й навіть тільки задекларовані рішення Київради. Мені важко зараз сказати - 19 або 15, проте всі найодіозніші рішення й наміри влади нами опротестовано", - заявив Блажівський.
Прокурор уточнив: "Це стосується тарифів, малих архітектурних форм, Бюро ритуальних послуг, транспортного збору за в`їзд до Києва, за в`їзд на кладовища столиці, введення платних медичних послуг, платних шкільних гуртків тощо".
Прокурор також підкреслив, що він не в праві починати кримінальні справи проти депутатів Київради, навіть якщо останні ухвалюють абсолютно незаконні рішення.
"Всі рішення Київради - це рішення колективного органу. Безвідповідального, можна сказати. Згідно із законом. Це все одно, що притягати до відповідальності 450 депутатів Верховної ради, які проголосували якийсь закон, потім заветований президентом", - підкреслив він.
Блажівський також запевнив, що прокуратура досить часто реагує на зловживання київської мерії в земельній сфері.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1213 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.232.51.240
Браузер:

Cайт живе: