rss · Четвер, 29.10.2020, 08:12

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

27.02.2009 19:24

Nokia запланувала вийти на ринок ноутбуків

Президент Nokia Олі-Пекка Калласвуо заявив, що компанія серйозно розглядає варіанти виходу на ринок ноутбуків.

"Нам не треба заглядати на 5 років у майбутнє, щоб побачити, що пристрої, які ми знаємо як мобільні телефони і ПК все більше зближуються за функціоналом", - сказав Калласвуо.

За прогнозами експертів, перший такий пристрій може з'явитися в 2011 році і буде працювати під управлінням багатоядерних процесорів ARM Sparrow. Комп'ютер, як очікується, буде устатковано ОС Linux.

Процесор ARM Sparrow побудований на мікроархітектурі Cortex A9, може містити до чотирьох ядер, призначений в першу чергу для нетбуків. За обчислювальною потужністю кожне з ядер Cortex A9 перевершує аналогічний показник процесорів ARM11, встановлених в iPhone і T-Mobile G1, у три рази, інформують фахівці.

Як йдеться в повідомленні, фінський мобільний гігант буде робити ставку на дизайн, який більше нагадуватиме мультимедійні інтернет-пристрої, ніж нетбуки. Цілком імовірно, що апарат буде схожий на планшет Nokia N800. А конструкція дисплея може нагадувати похило-висувний екран в Nokia N97.

Графічний інтерфейс планується виконати з використанням напівпрозорих віджетів, кожен матиме окремий додаток, повідомили розробники.

Раніше повідомлялося, що фінська компанія Nokia працює над створенням системи, яка дозволить віддалено або локально керувати практично будь-яким домашнім електронним приладом.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1119 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: