rss · Понеділок, 21.09.2020, 13:05

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

27.02.2009 10:03

У Кременчуці затримали шахраїв, які легалізували майже 300 000 000 гривень

У місті Кременчуці Полтавської області працівники обласного Управління з боротьби із організованою злочинністю викрили конвертаційний центр, через який за два роки було легалізовано майже 300 мільйонів гривень.

Начальник УБОЗ Главку МВС у Полтавській області Олександр Плужник повідомив, що організував центр 42-річний житель Кременчука. Він створив 12 приватних підприємств, які фактично працювали тільки на папері.

"Ці приватні підприємства, - як зазначив Плужник, - оформляли на будь-кого, навіть на людей без постійного місця проживання, а також на тих, у кого були загублені паспорти, або ж за матеріальну винагороду люди погоджувалися бути приватними підприємцями, хоча до роботи вони жодного відношення не мали".

У міліції також зазначили, що такі псевдо фірми спеціалізувалися, знову ж тільки теоретично, на будівельно-монтажних роботах, наданні транспортних послуг, закупівлі неіснуючого товару.

Начальник УБОЗу додав, що схема була досить простою і характерною для конвертаційних центрів: "Злочинці пропонували вищевказані послуги, після чого господарюючі суб'єкти (підприємства, установи, організації) перераховували на рахунки псевдофірм кошти, ці кошти переводили у готівку, потім організатор забирав свої 5% , а решту суми повертав тим замовникам".

"Тобто, на папері робота виконувалася, причому без сплати податків і зборів у держбюджет, а насправді виручені гроші" осідали "у кишенях як "тіньовиків", так і потенційних "замовників". На даний час ми встановлюємо точну суму грошових надходжень, які були "прокрученими" через цей центр", - зазначили в УБОЗ.

Правоохоронні органи вилучили більше 200 тисяч гривень, 11 тисяч доларів, 3000 євро готівкою, печатки, штампи, документацію, оргтехніку, де зберігалися усі дані про "рух" коштів, а також наклали арешт на 212 тисяч гривень, які були у банку і їх ще не встигли перевести у готівку. Крім того, міліція з'ясувала, що усі звіти, які подавалися до державних фінансових установ - підроблені.

"На даний час усі учасники діяльності центру, а їх троє, затримані. Проти них порушено кримінальну справу за ст. 205 ч.2 (фіктивне підприємництво, яке завдало великої шкоди державі, банку, кредитним установам, іншим юридичним установам і громадянам) Кримінального кодексу", - сказано у повідомленні міліції.

Нагадаємо, раніше міліція повідомила про викриття конвертаційного центру з оборотом понад 70 млн. гривень. Наприкінці минулого року в Одеській області викрили потужний конвертаційний центр з оборотом на 3 млрд. гривень.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1442 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Shooler • 10:57, 27.02.2009 • url Матеріал
А знаєте, що саме обідно, що 300 мільйонів - це невелика сума насправді. Послугами таких фірм користуються підприємтсва, які підконтрольні депутатам, мерам, міністрам та різного роду чиновникам! Вони ж і придумують подібні схеми, а потім успішно з ними ж і борються. Всі все знають! А те що ловлять і закривають - да то показуха. Або щось не поділили, або не так домовилися...
І ще, пам"ятайте, що сварять не за те що робиш, а за те що попадаешся.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.205.93.2
Браузер:

Cайт живе: