rss · П'ятниця, 02.10.2020, 00:45

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

26.02.2009 17:50

Кабмін затвердив бюджетну декларацію на 2010 рік

Кабінет Міністрів затвердив Декларацію цілей і завдань на 2010 рік (бюджетну декларацію). Про це сказано в повідомленні управління зі зв'язків зі ЗМІ Секретаріату Кабміну.

Одним з основних завдань бюджетної політики на 2010 рік Кабмін визначив забезпечення збалансованого бюджету, сформованого на основі "реалістичного макроекономічного прогнозу і спрямованого на подолання кризових явищ".

Умовою для цього Кабмін вважає послідовне виконання програми діяльності уряду Подолання впливу світової фінансово-економічної кризи та поступальний розвиток.

Кабмін планує розробити держбюджет-2010 на основі реформованого податкового законодавства, що вступило в силу з 2009 року.

Декларація передбачає оптимізацію в держбюджеті-2010 витрат і джерел формування спеціального фонду, утримання загального розміру державного боргу на економічно безпечному рівні і поступове зниження фіскального навантаження на реальний сектор економіки.

Також зазначається необхідність прийняття державної програми приватизації, що відповідає стратегічному курсу держави.

Кабмін ставить своїм завданням оптимізувати бюджетні витрати. Для цього планується провести інвентаризацію державних програм, впорядкувати структуру головних розпорядників бюджетних коштів і переглянути механізм їх розподілу.

Декларація передбачає створення сприятливих умов для залучення коштів міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів.

У документі зазначається необхідність проведення рішучих структурних реформ у всіх галузях економіки і соціальної сфери, в тому числі в житлово-комунальному господарстві, освіті, медицині, силових структурах.

При цьому Кабмін ставить завданням утримати досягнутий рівень державних соціальних стандартів і запобігти збитковості вітчизняних виробників у результаті фінансової кризи.

Уряд зобов'язується диверсифікувати джерела енергопостачання та встановити економічно обґрунтовані ціни на газ та вугільну продукцію для всіх категорій споживачів.

Декларація, крім того, передбачає посилення фінансової спроможності місцевої влади за рахунок збільшення дохідної частини місцевих бюджетів, введення додаткових інструментів державної підтримки регіонів, удосконалення механізму розрахунку витрат.

Як повідомлялося, Президент Віктор Ющенко вважає нереальними макроекономічні прогнози, покладені в основу формування держбюджету-2009 і наполягає на якнайшвидшому внесенні змін до нього. У свою чергу прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що державний бюджет на нинішній рік в умовах кризи краще не переглядати.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1308 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.208.202.194
Браузер:

Cайт живе: