rss · П'ятниця, 18.09.2020, 13:39

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

26.02.2009 11:54

В Україні можуть суттєво підвищити штрафи за адміністративні порушення


В Україні можуть суттєво підвищити штрафи за адміністративні порушення
У Верховній Раді зареєстровано законопроект, що передбачає істотне збільшення штрафів за всі види адміністративних правопорушень, пише видання Коммерсантъ-Украина.

У вівторок у парламенті було зареєстровано законопроект № 4107 Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з яким базовою одиницею для нарахування штрафів пропонується вважати мінімальну зарплату - 605 грн.

Як зазначає видання, зараз штрафи за адміністративні правопорушення розраховуються, виходячи з встановленого законодавством неоподатковуваного мінімуму доходів громадян у розмірі 17 грн.

Коментуючи настільки істотне посилення штрафних санкцій, розробники законопроекту - член комітету ВР з питань правосуддя Андрій Сенченко і голова підкомітету з питань соціальної безпеки комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Веліжанський (обидва - БЮТ) - заявили, що існуюча система формування грошових стягнень " втратила свою ефективність ".

"Категорiя неоподаткований мінімум доходів використовується ще з 1997 року. Сьогодні його розмір є абсурдним. Наприклад, якщо ви купите продукти з якими-небудь небезпечними хімічними сполуками, штраф, який заплатить керівник даного торгового закладу, в даний час складе 136 грн. У разі прийняття законопроекту він заплатить вже 10 285 грн. ", - пояснив Сенченко.

Перший заступник голови комітету ВР з питань забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Сівкович (ПР) підтримує систему нарахування штрафів, виходячи з розмірів мінімальної зарплати, однак він проти того, щоб новий порядок діяв щодо порушників правил дорожнього руху.

"Нові штрафи за порушення правил дорожнього руху і так досить високі. Ще одне їх збільшення може призвести до того, що люди просто відмовляться платити", - заявив Коммерсантъ-Украина Сівкович, нагадавши, що не всі законопроекти, які реєструються у ВР, "згодом стають законами ".

Нагадаємо, минулої осені в Україні суттєво зросли штрафи за порушення правил дорожнього руху.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1544 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.92.74.105
Браузер:

Cайт живе: