rss · Вівторок, 27.10.2020, 23:01

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

13.01.2011 02:57

104-та річниця від дня народження геніального авіаконструктора Сергія Павловича Корольова

У чергову річницю представники обласної, місцевої влади та житомиряни вшанували видатного земляка покладанням квітів до його пам`ятника. 104 роки тому на світ з`явився видатний вчений, конструктор космічних апаратів Сергій Корольов. Наукові здобутки вченого, втілені в металі, спочатку вражали, а потім захоплювали планету. Не припиняють вони дивувати та викликати повагу до їх творця і сучасне покоління.

Традиційне покладання квітів до його пам`ятника свідчить про глибоку шану та пам`ять житомирян до Корольова.

Володимир Дебой – Житомирський міський голова: "Ця людина навіки прославила Житомирі всю державу. Я думаю, що це якраз та візитівка міста жита і миру. І ми будемо розвивати і міжнародний туризм, і зелений туризм, якраз музей С. П. Корольва".

Посадовці переконані, що вшанування пам»яті Сергія Корольова на Житомирщині стане масштабнішим. Особливу увагу приділять будинку-музею авіаконструктора. З цією метою обласна влада вже виділила кошти.

Йосип Запаловський – голова обласної ради: "Обласна рада вшановує всіх видатних земляків. Зокрема Корольова. для цього Житомирська обласна рада в минулому році виділила кошти, а конкретно це 280 тисяч гривень, на реконструкцію музею".

Таким чином посадовці планують якомога більше популяризувати ім»я світового науковця. Тим самим розвивати туризм у місті та області.


За матеріалами tvradiozt.com.ua

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1211 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.207.102.38
Браузер:

Cайт живе: