rss · Субота, 26.05.2018, 20:42

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

Будильник 2.2

[ Скачати з chervone.com (2.10Mb) ] 17.12.2010, 05:43

Так само Будильник може просто розбудити вас, якщо ви спите, гучність звуку, що  поступово підвищується, допоможе вам прокинутися спокійно, а не налякає різким гучним звуком. Можливість установки повтору відтворення дозволить програвати мелодію декілька разів, або нескінченно поки ви не відключите.

Ще програма Будильник може вимкнути, перезавантажити або вийти з системи. Наприклад, це стане в нагоді, якщо ви з якихось причин забули вимкнути комп'ютер на роботі, просто встановіть будильник із завершенням роботи комп'ютера на певний час і програма вимкне комп'ютер за вас.

Також ви можете встановити сповіщення будильником на певну дату. Таймер з установкою від 1 до 10 таймерів дозволить виконати потрібну дію через певний встановлений користувачем час.

Не подобається весняний вид програми Будильник, не проблема у програми є додаткові скіни (шкірки) за допомогою яких можна настроїти програму під себе.

У програмі Будильник ми врахували все, що потрібно будь-якому користувачеві, а якщо вам щось потрібно чого немає в програмі, просто зверніться до нас з пропозицією щодо поліпшення, і ми додамо в програму нові потрібні функції.

Сайт розробника: maxlim.org
Категорія: Офіс · Додав: mr_smith · Автор: Go_Ram
Переглядів: 3884 · Завантажень: 720 · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/3Всього коментарів: 0

Вгору
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.80.97.221
Браузер:

Cайт живе: