rss · Неділя, 18.11.2018, 13:20

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

Будильник 2.2

[ Скачати з chervone.com (2.10 Mb) ] 17.12.2010, 05:43

Так само Будильник може просто розбудити вас, якщо ви спите, гучність звуку, що  поступово підвищується, допоможе вам прокинутися спокійно, а не налякає різким гучним звуком. Можливість установки повтору відтворення дозволить програвати мелодію декілька разів, або нескінченно поки ви не відключите.

Ще програма Будильник може вимкнути, перезавантажити або вийти з системи. Наприклад, це стане в нагоді, якщо ви з якихось причин забули вимкнути комп'ютер на роботі, просто встановіть будильник із завершенням роботи комп'ютера на певний час і програма вимкне комп'ютер за вас.

Також ви можете встановити сповіщення будильником на певну дату. Таймер з установкою від 1 до 10 таймерів дозволить виконати потрібну дію через певний встановлений користувачем час.

Не подобається весняний вид програми Будильник, не проблема у програми є додаткові скіни (шкірки) за допомогою яких можна настроїти програму під себе.

У програмі Будильник ми врахували все, що потрібно будь-якому користувачеві, а якщо вам щось потрібно чого немає в програмі, просто зверніться до нас з пропозицією щодо поліпшення, і ми додамо в програму нові потрібні функції.

Сайт розробника: maxlim.org
Категорія: Офіс · Додав: mr_smith · Автор: Go_Ram
Переглядів: 3956 · Завантажень: 739 · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/3Всього коментарів: 0

Вгору
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.163.22.209
Браузер:

Cайт живе: