rss · Вівторок, 21.11.2017, 14:44

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Shooler, lusi, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Кіно, відео » АВАТАР художній фільм 2010 року. (фантастика, фентезі)
mr_smithДата: Середа, 06.01.2010, 00:18 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

США (2009)

Жанр: Пригоди / Фантастика
Режисер: Джеймс Кемерон
Актори: Зої Салдана, Сігурні Вівер, Джованні Рібізі, Лаз Алонсо, Мішель Родрігес, Джоель Мур, Сем Уортінгтон, Уес Стадія, Сі Сі Ейч Паундер, Стівен Ленг
Виробництво: 20th Century Fox, Lightstorm Ent
Тривалість: 166 хвилин

Довгоочікуване повернення Джеймса Кемерона у велике кіно знаменує початок нової ери кінотеатрального показу. Його новий проект, на підготовку якого пішло більше 10 років, стане першим фільмом знятим полность в 3D під реліз в новому цифровому форматі. Аватар - повернення режисера "Титаніка" до жанру фантастики і пригод, який приніс йому популярність (Термінатор 1 і 2, Чужі). Кемерон планує використовувати у фільмі революційно нові технології захоплення і аналізу зображення і системи віртуальної зйомки в реальному часі, щоб створювати нові комп'ютерні світи і додавати їх до звичайних зйомок з грою акторів і живою дією так, як до цього ніхто не був здатний зробити через відсутність технічних можливостей.
У далекому майбутньому група землян на чолі з Джейком Саллі, ветераном війни, у якого паралізованими ноги, відправляється в експедицію до планети Пандора, що населена расою На'ві, що володіє власною мовою і культурою. Джейк закохується в одну з На'ві, що призводить до конфлікту між землянами і мешканцями Пандори ...

Переглянув фільм і дуже сподобався, взагалі дуже подобається фантастика, наукова фантастика, науково популярні фільми. Аватар це щось нове, не з тих фільмів що набили вже оскомину.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

Mr_HYDEДата: Вівторок, 12.01.2010, 17:20 | Повідомлення № 2
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
Група: Перевірені
х-статус:
ОЛОЛО

Мені теж дуже сподобався фільм, класно зроблені спецефекти, доволі реально все.
Зате:
Комуністи вимагають заарештувати творця "Аватара" за "розкрадання радянської фантастики"

маразм крєпчал і танкі наши бистри :D

Dr. Jekyll

BACSДата: Вівторок, 12.01.2010, 18:34 | Повідомлення № 3
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
Група: Модератори
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

я позавчора 2/3 подився... до того моменту коли дерево гігантське впало... хочу до кінця глянути. мені також дуже подобається фантастика... але я дивився піратську копію... а на фотках вище така класна якість!!! я дуже хочу подивитись цей фільм в3Д!! я навіть не преставляю що це таке! я ніразу не бачив... я так зрозумів, що саме цікаве в фільмі те 1/3 що я ще не бачив!!! :) як би його в 3Д глянути... vashagaliabalovana

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

Mr_HYDEДата: Середа, 13.01.2010, 16:54 | Повідомлення № 4
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Для цього потрібно приїхати в Київ, тут в кінотеатрах показують в 3D.

Dr. Jekyll

el_ChupacabraДата: Середа, 13.01.2010, 17:12 | Повідомлення № 5
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Mr_HYDE)
"Комуністи Петербурга і Ленінградської області"

Так це ж організація товстих троллей. Тут тільки незрозуміло чому їх досі деякі сприймають серйозно.
Quote (Mr_HYDE)
що пішли з життя автори

А хіба Борис Стругацький помер?
Quote (Mr_HYDE)
якій нікого не можна довірити лікувати

ЦИРК!!!
Quote (Mr_HYDE)
Любов Калашніціна, секретар Кіровського обласного РК КПЛО

От таку можна вилікувати лише за допомоги живильної евтаназії.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

Mr_HYDEДата: Середа, 13.01.2010, 17:51 | Повідомлення № 6
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (el_Chupacabra)
хіба Борис Стругацький
всі претензії до автора новини, хто автор не пам"ятаю. :)
скорше за все малося на увазі що "ті автори зі списку, що вже померли..."

Dr. Jekyll

Повідомлення відредактовано Mr_HYDE - Середа, 13.01.2010, 17:52

BACSДата: П'ятниця, 15.01.2010, 15:19 | Повідомлення № 7
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:

Quote (Mr_HYDE)
Для цього потрібно приїхати в Київ, тут в кінотеатрах показують в 3D.

дак я туточки... в Кийові... baby B)

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

BACSДата: П'ятниця, 15.01.2010, 15:21 | Повідомлення № 8
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:

але ніяк не викроючасу і фінансів на фільм хоть якийсь... ще ні разу не був в Києві за свої... B)

Mr_HYDEДата: П'ятниця, 15.01.2010, 15:44 | Повідомлення № 9
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Якщо в Києві, то сходи думаю не пожалкуєш.

Dr. Jekyll

mr_smithДата: П'ятниця, 15.01.2010, 21:17 | Повідомлення № 10
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

BACS, Розповіси потім, як воно, оте 3д. :)

ShoolerДата: Субота, 06.02.2010, 15:03 | Повідомлення № 11
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Ітак, вчора подивилися фільм Аватар... в 3Д... в Одесса-кіно.
Ну так собі... нічого... нічого... зайвого - одні враження!!!

Я вперше дивився повноцінний фільм в 3д. Це вражаюче - не передати словами. А фільм Аватар саме в 3д виглядає просто неперевершено!

Короткий мій висновок.
Фільм зроблений добротно. Тема та логіка фільму також є, тобто не одні спецефекти і нічого конкретного, як іноді буває. Цікаво, що не залишилася поза увагою тема довкілля і екології. Саме так я зрозумів тих дивних Нави, які живуть в єднанні з природою іхнього світу і знаходяться на вищому рівні розвитку ніж люди з одними жадібними думками про збагачення і знищення всього живого.

Скільки часу йшов фільм, я, чесно кажучи, і не зрозумів - мене захопив сюжет, ефекти і споглядання цього всього в 3д.

Для інформації тим, хто не живе в Києві але дуже хоче подивитися щось в 3д. Можу запросити в гості на вихідні, переночувати і побути є де. Я живу недалеко від Каравана, а саме там і був. А враження залишаться на дуже довго!

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

DmitriyLEVДата: Неділя, 07.02.2010, 23:57 | Повідомлення № 12
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Скачав цей фільм ще до нового року і подивився..... (якість нормальна) дивився на телеку 51дюйм жидкокристальний...
Чесно кажучи не знаю, чого Ви в такому захваті від нього...
Про 3Д мовчу бо там ефекти прикольні ...(мабудь)...
Але в цілому сюжет простенького фантастичного бойовичка, а якщо забрати синіх гігантів та драконів, то зовсім проста собі фантастика...
Роздули ажіотаж кругом фільму і один одному піддакують B)

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

ShoolerДата: Понеділок, 08.02.2010, 00:32 | Повідомлення № 13
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (DmitriyLEV)
Про 3Д мовчу бо там ефекти прикольні ...(мабудь)...

Да я так його і дивитися не хотів - 3 години трохи забагато для мене. Але в 3д - то зовсім інша мова і інше сприйняття. А фантастика, то і є фантастика, що ж тут додати? Тільки получається вигадати щось новіше і більш цікаве самому.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

mr_smithДата: Понеділок, 08.02.2010, 01:04 | Повідомлення № 14
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Shooler)
в 3д виглядає просто неперевершено!
дякую за репортаж з кінозалу, тепер хочу сам переглянути в 3д.
Quote (DmitriyLEV)
і один одному піддакують
ага, так ми ж тут один одному тільки те й робимо що піддакуємо, в кожному пості так і пишемо: - "Не бережете вы себя, Виктор Бенедиктович, все о державе нашей беспокоитесь..." © :D
Quote (DmitriyLEV)
чого Ви в такому захваті від нього...
а якщо серйозно то фільм насправді дуже вдалий, я люблю фантастичні фільми і давно чекав якийсь цікавий фантастичний фільм, нещодавно дивився фільм про іншопланетян "Район №9", теж цікаве кіно, цікава ідея і незвичайно знято, має прихований підтекст. А Аватар показує насправді взаємовідносини між людьми в першу чергу, відношення людей до своєї ж планети, просто так бачить художник і так подає людям посил. Крім того, я впевнений що це буде, як і з героями Толкієна, стане чимось типу культу чи субкультури.

DmitriyLEVДата: Понеділок, 08.02.2010, 01:16 | Повідомлення № 15
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (mr_smith)
Не бережете вы себя, Виктор Бенедиктович, все о державе нашей беспокоитесь..." ©

Ну тут в десятку vashagaliabalovana

А що до фільмів, то всі американські фільми заказні....І придумані в такому ракурсі, що америкоси всіх завжди спасають, навіть америкою своєю пожертвували в якомусь фільмі.... ну чим не "найгуманніша нація" на Землі..

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Кіно, відео » АВАТАР художній фільм 2010 року. (фантастика, фентезі)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.225.36.143
Браузер:

Cайт живе: