rss · Понеділок, 25.09.2017, 21:55

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: el_Chupacabra, Shooler 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Література » Яка ваша уюблена книга? (книга яку ви вважаєте найцікавішою)
Яка ваша уюблена книга?
mr_smithДата: Субота, 07.02.2009, 01:12 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Яку книгу ви вважаєте найцікавішою із прочитаних вами за все ваше життя? Чи таких декілька?
Рекомендуйте.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

sirenaДата: Субота, 07.02.2009, 01:49 | Повідомлення № 2
Мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Важко сказати, яка книга найцікавіша, тим більше, що смаки з часом змінюються. Був час, коли я читала все підряд. Зараз все залежить від настрою. Одними з останніх прочитала декілька творів Дена Брауна - "Ангелы и демоны", "Цифровая крепость", "Код да Винчи". Мені дуже сподобалось.

...Какая разница между модой и славой? Мода никогда не бывает посмертной. Посмертной бывает только слава...

Повідомлення відредактовано sirena - Субота, 07.02.2009, 01:51

MIASДата: П'ятниця, 20.02.2009, 17:16 | Повідомлення № 3
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Найнанайнайцікавіші книги Паула Коельо!!!!!!!!!! Читала "Подобно реке", "Алхимик", "Брида", "Дьявол и сеньорита Прим", "Вероника решает умереть"....и всім рекомендую!!!

mr_smithДата: П'ятниця, 20.02.2009, 17:50 | Повідомлення № 4
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Читав "Алхимик", так собі, казочка cool

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 20.02.2009, 18:46 | Повідомлення № 5
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (MIAS)
книги Паула Коельо!!!!!!!!!! Читала "Подобно реке", "Алхимик", "Брида", "Дьявол и сеньорита Прим", "Вероника решает умереть"

На мій погляд доволі попсовий автор. Після прочитання, звичайно, залишилися певні враження, але через кілька годин вже забулось. Да і читається доволі важко (і в оригіналі, і в перекладі).
Я вважаю книгу хорошою, якщо прочитав її, сів, взявся за голову і кілька годин просто обдумуєш - "Что ЭТО было!"

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

ShoolerДата: П'ятниця, 20.02.2009, 23:54 | Повідомлення № 6
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Зи, а я взагалі зараз майже нічого не читаю! Жах, напевно я став трохи ледачий. Шукаю відео по цікавій темі або аудіокниги... ось так.
Із останньої книги, яку почитав, то це "Батьки і діти" Тургенева. Сподобалось. І зовсім не жаль, що в школі я урок літератури якось не признавав. Я б все одно не зрозумів би так як зрозумів зараз. А певен, через 10 років, я зовсім по іншому зможу поглянути на цей конкретний твір.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

MIASДата: Неділя, 22.02.2009, 21:56 | Повідомлення № 7
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Хто як сприймає його! Мені здається з "Алхіміка" зробили певний культ. Це не найкраща його книга.
Shooler, так всі про "Майстра й Маргариту" кажуть: "А певен, через 10 років, я зовсім по іншому зможу поглянути на цей конкретний твір." )))

mr_smithДата: Неділя, 22.02.2009, 22:07 | Повідомлення № 8
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (MIAS)
Мені здається з "Алхіміка" зробили певний культ. Це не найкраща його книга.
Якщо не найкращий, то спробую ще щось прочитати, бо цей твір на мене ніякого особливого враження не справив.

MIASДата: Неділя, 22.02.2009, 22:32 | Повідомлення № 9
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

"Вероника решает умереть" цікава і "Подобно реке" (але ця у вигляді збірки, там короткі історії зі своїм змістом). smile

DmitriyLEVДата: Понеділок, 23.02.2009, 02:44 | Повідомлення № 10
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Читання художньої літератури...
Це коли повно вільного часу, сидиш, чи балдєєш на дивані... Увольтє.. Нема у мене стільки часу... Вся література в основному технічна або по комп'ютерним програмам..
Хочеться по-більше пізнати, щось навчитись перепробувати творити якісь неймовірні речі в серйозних програмах.
Хоча раніше бувало і читав і навіть подобалось....
Час змінює потреби, інтереси, та відношення до тих чи інших подій. Ось такі ми загадкові створіння ЛЮДИ!!!

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

GabberДата: Понеділок, 23.02.2009, 15:02 | Повідомлення № 11
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Согласен.Читать вообще не люблю.Всмысле как действие.Проще глянуть или что то услышать познавательное,но не в текстовом варианте.Восновном изучаю то что меня интересует,а книги гламурных авторов не читаю(отчитался я ,когда в шеве учился).

BACSДата: Понеділок, 23.02.2009, 17:46 | Повідомлення № 12
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

ми повально перестаємо читати... чи повиростали, чи як? smile я в шкільні часи перечитав всю фантастику в наших бібліотеках... smile а яка сама краща і не скажу... smile мені подобались затяжні трилогії такі як Хроніки Амбера, Троє з лісу, Стальна Криса, Тарзан інше... але зараз не знаю чи читав би таке... смаки змінюються smile

Додано (23.02.2009, 16:46)
---------------------------------------------
я мав на увазі читати художню літературу... smile :) smile да і статистика каже, що перемає зараз читання не газет а інфи з нету... smile

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

el_ChupacabraДата: Вівторок, 24.02.2009, 10:53 | Повідомлення № 13
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (BACS)
я в шкільні часи перечитав всю фантастику в наших бібліотеках...

Те ж саме )) Шкода, що її там не дуже багато (((

Quote (BACS)
трилогії такі як Хроніки Амбера

Взагалі "Хроніки Амбера" - це 10-логія ))))

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

BACSДата: Вівторок, 24.02.2009, 12:18 | Повідомлення № 14
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

el_Chupacabra, Взагалі "Хроніки Амбера" - це 10-логія ))))
та да.. я всі прочитав, просто так обізвав "трилогія".. smile навіть читав пару книжок про сина головного героя, правда автор вже помінявся, але все одно цікаво було... там Хаос переплутався з Світлом і появився новий "істочнік" сили Піраміда... smile крім Лабиринта, Єдинорога... короче давно було вже й не памятаю прощо там конкретно!
помню читав "Маю скафандр готовий подорожувати!" сподобалось дуже... навіть пару раз прочитав... забув автора... помоєму Г.Гаррисон але на 100% не памятаю... соромно... sad cry
smile

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

mr_smithДата: Вівторок, 24.02.2009, 12:26 | Повідомлення № 15
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (BACS)
помню читав "Маю скафандр готовий подорожувати!" сподобалось дуже... навіть пару раз прочитав... забув автора... помоєму
це Роберт Енсін Хайнлайн

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Література » Яка ваша уюблена книга? (книга яку ви вважаєте найцікавішою)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.225.57.120
Браузер:

Cайт живе: