rss · Середа, 28.06.2017, 12:05

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Селище св'яткує... » 1987 рік - Грудень, Новий Рік (Святкування Нового 1988 року)
1987 рік - Грудень, Новий Рік
ShoolerДата: Середа, 06.01.2010, 13:31 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Святкування Нового 1988 року

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Повідомлення відредактовано Shooler - Середа, 06.01.2010, 17:04

ShoolerДата: Середа, 06.01.2010, 16:55 | Повідомлення № 2
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Завдяки моїй мамі, Шинкар Світлані Артемівні, я, скануючи плівки, знайшов ту, де зафіксоване святкування Нового 1988 року в Червоному.

Я немов знову пережив ті хвилюючі хвилини дитинства, я поринув у свої спогади.
Мені згадався той святковий настрій, який починався із першим снігом і тривав аж до новорічних свят. Так, саме так! В дитинстві для мене Новий Рік був чи не найбільшим святом із чудовим казковим настроєм. Я довго готувався до новорічного виступу, разом з мамою придумував і допомагав прикрашати новорічний костюм. Думав-гадав, що ж мені Дід Мороз із Снігурочкою принесуть під ялинку.

Пропоную вам проглянути кадри із далекого 1987 року, коли був новорічний ранок для діток дитсадка старшої групи. Можливо хтось пізнає себе на кадрах, можливо згадає де був того часу, можливо просто на якусь мить ваш настрій стане кращим.

=======================================================

… 1987 рік, кінець грудня, новорічна ялинка в клубі цукрового заводу селища Червоне…

Ми, малюки 1981-1982 року народження, ходили вже в старшу групу дитсадка. Не зважаючи на те, що ми ходили в дитсадок, ми вже відчували себе набагато старшими. А це тому, що вже в цьому Новому 1988 році ми підемо до першого класу в школу. Вже закінчиться таке безтурботне і веселе дитинство і нам потрібно буде бути набагато серйознішими, дорослішими, і гідними … піонерами (так-так, на той час в мене були можливо такі думки, все таки виховання в певному стилі для шести-семи-річної дитини давало свої результати).
Я точно напередодні цього дня ліг спати набагато раніше, щоб швидше настав той день, коли я, разом із своїми друзями, буду зустрічати Діда Мороза із Снігурочкою.

Ось такі ми прийшли зранку до клубу.

Зліва направо: Таня Стасюк, Марія Бодашко, Люда (точно не пам’ятаю).

Зліва направо: не пам’ятаю, Петрук Юра, Муринченко Саша, Боровик Іра, Іщук Сергій.

Потім ми, подивившись ялинку, побігавши біля неї, перевірили чи всі прикраси на ялинці є, почали перевдягатися у цікаві новорічні костюми.

Прошу відмітити, що на той час то були виключно костюми сніжинок, зайчиків, білочок, ведмедів, мушкетерів. І не було жодного покемона, людини павука чи ще якоїсь сучасної беліберди.
І після того, як всі ми перетворилися на новорічних персонажів, ми вийшли до ялинки.

Зліва направо:
Пеньківська Оксана, Куліш Оксана, не пам’ятаю, Симон Лена, Антонюк Таня, Фурманська Іра, Студзінський Валера, Ющик Света

Зліва направо:
Куліш Оксана, Петрук Юра, Іщук Сергій, Максимчук Сергій, Муринченко Саша, Андрійчук Богдан.

А ось діти чекають на появу Діда Мороза.

Зліва направо:
Муринченко Саша, на знаю, Фурманська Іра, Максимчук Сергій, не знаю, Прохневський Віктор, Андрійчук Богдан.

Зліва направо:
Шинкар Саша, Ющик Света, Пенківська Оксана, Олійник Наташа, Іванченко Таня, Стасюк Таня, Куліш Оксана, Боровик Іра.

Зліва направо:
Не знаю, не знаю, Самусь Лена, Мельник Іра, Студзінський Валера, Шинкар Саша.

І тут з’явився Дід Мороз. Напевно ми, дітлахи, голосно його гукали перед цим.

ShoolerДата: Середа, 06.01.2010, 17:00 | Повідомлення № 3
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Потім діти розказували Діду Морозу віршики, співали пісеньки, танцювали. А добрий Дід Мороз дарував за це подарунки.

Студзінський Валера

Бодашко Маша і Іванченко Таня.

Боровик Іра

Іщук Сергій

А ось наш, український заєць! Подивіться на його козацькі вуха – це не якісь там вушка, які звисають! А шаровари і вишиванка – це просто краса. Зважте, це лише 1987 рік минає.

Петрук Юра.

Самусь Лена

А Дід Мороз і Снігурочка всіх слухали уважно.

А потім два ведмеді погнали зайців зі сцени

ShoolerДата: Середа, 06.01.2010, 17:03 | Повідомлення № 4
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

А ще були танці навколо ялинки.

Зліва направо:
Бодашко Марія, Саша Шинкар, Прохневський Віктор

І гурт «мальчиков-зайчиков»

А далі Снігурочка новим ключем відкрила нам всім казкові двері в новий, казковий, 1988 рік.

Ми дуже весело провели цей новорічний ранок. І в дитячих спогадах він залишився на все життя.

Shooler
06.01.2010

Повідомлення відредактовано Shooler - Середа, 06.01.2010, 17:04

MIASДата: Середа, 06.01.2010, 18:37 | Повідомлення № 5
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Клас, хоч чорно-білі кадри, але таке враження, що раніше Новий рік святкували веселіше!))))

mr_smithДата: Середа, 06.01.2010, 19:05 | Повідомлення № 6
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Звичайно веселіше.
Shooler, дякую за святковий настрій. Це, доречі, в залі там де дискотека колись була? Щось дуже знайомі колони. :)

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

ShoolerДата: Середа, 06.01.2010, 19:44 | Повідомлення № 7
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Так, це саме той зал, в якому виросло чимало поколінь.
Радий, що вам сподобалось.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Селище св'яткує... » 1987 рік - Грудень, Новий Рік (Святкування Нового 1988 року)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.167.242.107
Браузер:

Cайт живе: