rss · Вівторок, 26.10.2021, 20:13

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Селище св'яткує... » 2009 рік - Грудень, Новий Рік (Святкування нового року)
2009 рік - Грудень, Новий Рік
ShoolerДата: Середа, 06.01.2010, 13:27 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
Повідомлень: 3529
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Ось і відбулися святкування Нового 2010 Року в Червоному.

Завдяки Кондратюку Івану Васильовичу (vano) ми мали можливість побачити декілька тих миттєвостей, які збережуться для історії.

Так, нажаль дійсно давно не проводили подібних святкувань, а новорічна ялинка в центі селища - то взагалі перший раз, але надіємося, що відродяться традиції новорічних гулянь в Червоному і не тільки. Надіємося, що селище буде заможно жити, і тоді кожен житель щиро буде радіти всім святам і ми всі будемо ще радіснішими, ще привітнішими і добрішими один до одного.

Я пам"ятаю, що раніше ялинка була завжди біля клубу. Також напередодні свята Нового року в залі клубу цукрового заводу завжди були концерти. Виступали дітки, ставилися цікаві сценки працівниками культури, із сцени лунали різноманітні привітання.

А в новорічну ніч, після того, як пролунав бій курантів і відшуміло шампанське в келихах, вся молодь збиралася на новорічну дискотеку, яка і тривала аж до ранку.

Цікаво також, як цього року проходили святкування Нового Року в школі, дитсадках? Можливо хтось фотографував своїх дітей, знайомих? Поділіться інформацією.

Shooler
06.01.2010 р.

P.S. Хочеться дуже знати, чому раніше не проводились подібні св"ята, практично на протязі десяти років, а тут прямо напередодні виборів у місцеві органи влади все налагодилось. Сподіваємось це не поодинокий випадок для виборів.Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!


Повідомлення відредактовано Shooler - Середа, 06.01.2010, 15:49
 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Селище св'яткує... » 2009 рік - Грудень, Новий Рік (Святкування нового року)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.214.224.207
Браузер:

Cайт живе: