rss · Понеділок, 18.12.2017, 02:14

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Shooler 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Перші дзвоники та випускні вечори Червоненської ЗОШ » Останній дзвінок 1992 року. (Останній дзвінок 1992 року.)
Останній дзвінок 1992 року.
ShoolerДата: Понеділок, 10.08.2009, 00:18 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Останній дзвінок 1992 року.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

ShoolerДата: Вівторок, 11.08.2009, 02:07 | Повідомлення № 2
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

-------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------- ----------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------ -------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------- ----

-------------------------------------------------------------------------------------------

------------- ------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------- ---------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------- ------------

ShoolerДата: Вівторок, 11.08.2009, 02:14 | Повідомлення № 3
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

------------------- ------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------- ---------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------- ------

----------- --------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------- -----------------------------------------------
На останньому дзвінку 4-А клас.

Вчителька: Селезньова Ольга Миколаївна

Зліва направо: Боровик Іра, Козакова Іра, Царенко Лена, Мігдаль Галя, Іванченко Таня, Мігдаль Оля, Струтовська Іра, Симон Лена, Недашківська Наташа, Антонюк Таня, Пеньківська Оксана, Самусь Лена, Фурманська Іра, Стасюк Таня, Мельник Іра, Бодашко Маша.

Нижній ряд: Студзінський Валера, Баліцький Сергій, Шинкар Саша, Ліпінський Саша, Прохневський Вітя, Куліш Валера, Петрук Юра, Бакрив Діма.

----------------------------------------------------------------------------- --------------

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Перші дзвоники та випускні вечори Червоненської ЗОШ » Останній дзвінок 1992 року. (Останній дзвінок 1992 року.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.56.95
Браузер:

Cайт живе: