rss · Понеділок, 21.08.2017, 15:01

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Shooler 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Перші дзвоники та випускні вечори Червоненської ЗОШ » Останній дзвінок 1989 року. (Останній дзвінок 1989 року.)
Останній дзвінок 1989 року.
ShoolerДата: Субота, 08.08.2009, 01:34 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Останній дзвінок 1989 року.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

ShoolerДата: Субота, 08.08.2009, 01:48 | Повідомлення № 2
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

2-А клас, 1989 рік.

Праворуч вверху: Селезньова Ольга Миколаївна.

Самий верхній ряд: Баліцький Сергій, Студзінський Валера, Куліш Валера, Іщук Сергій, Ліпінський Саша, Петрук Юра.

Другий зверху ряд: Пеньківська Оксана, Царенко Лена, Куліш Оксана, Бодашко Маша, Струтовська Іра, Самусь Лена, Струтовська Іра, Бакрив Діма, Прохневський Вітя, Шинкар Саша.

Третій зверху ряд: Баліцька Таня, Іванченко Таня, Іванченко Юля, Антонюк Таня, Козакова Іра, Мігдаль Галя, Недашківська Наташа, Олійник Наташа, Стасюк Таня.

Передній ряд: Боровик Іра, Симон Лена.

ShoolerДата: Субота, 08.08.2009, 01:57 | Повідомлення № 3
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

На трибуні виступає Сторожук Олександр Васильович

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Урочиста лінійка

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Урочиста лінійка

Урочиста лінійка

Вчителі: Пацало Зоя Григорівна, Бодашко Валентина Михайлівна

Урочиста лінійка

Вчителька Бодашко Валентина Михайлівна

Після останнього дзвінка біля дому: Ліпінський Саша, Ліпінський Вітя, Шинкар Саша.

GabberДата: Субота, 08.08.2009, 02:46 | Повідомлення № 4
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Саня супер!Реально экскурс в прошлое;)

ShoolerДата: Субота, 08.08.2009, 16:00 | Повідомлення № 5
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Нажаль багато кого на фото не знаю, але надіюся підкажете ви, користувачі сайту

На цій фотці на задньому плані видно ще надписи "Вчитись, вчитись і вчитись! В.І.Ленін", а також фото кращих учнів на дошці пошани. Чому б не відновити це все в нашій школі?

На задньому плані вчителі: Бодашко Валентина Михайлівна (з баяном).
Діти на передньому плані зліва направо: Олійник Света, Іщук Олег, Максимчук Олег, Перегуда Люда, Стельмах Володя.

---- ---------------------------------------------------------------------------------------------
Хлопчина, що дивиться на камеру - Давидок Саша

------- ------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------- ---------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------- ------------------------------------
Фото цікаве тим, що на задньому плані видно огороджена частина шкільного дитячого майданчика. Там видно ще легендарну карусель!

[spoiler]Я пам"ятаю, коли залізли на ту карусель, накаталися, а потім Сторожук Олександр Васильович нас спалив і вичитував в своєму кабінеті.[/spoiler]

----------- --------------------------------------------------------------------------------------

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Перші дзвоники та випускні вечори Червоненської ЗОШ » Останній дзвінок 1989 року. (Останній дзвінок 1989 року.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.159.71.232
Браузер:

Cайт живе: