rss · Вівторок, 26.10.2021, 21:55

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Маєте право » Майнові спори (поради(питання-відповідь))
Майнові спори
mr_smithДата: Понеділок, 11.05.2009, 21:50 | Повідомлення № 16
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

договір дарування кооперативної квартири
1.Чи є підстави вважати недійсним договір дарування кооперативної квартири чоловіком своїй сестрі, якщо договір був нотаріально завірений без згоди органу опіки і піклування. При цьому дружина з дитиною проживала в цій квартирі, але була прописана за іншою адресою. Дитина народилася в цій квартирі, але не була прописана ніде. Формально заява на згоду дружини є в нотаріальній конторі - наразі дійсніть її оспорюється в суді.
2. Цей договір був оформлений в 1996р.Чи можливо в цьому випадку опиратися на ст.9 Кодексу про шлюб і сім"ю Українни (1969р)- на вимоги, що випливають із шлюбних та сімейних відносин, позовна давність не поширюється?
3. Чи може син (тепер йому 16 років)подати позов на признання договору дарування недійсним, в зв"язку з тим, що йому завдано майнової шкоди цим договором дарування?

Спочатку Вам треба буде доказати, що позовна давність не пройшла. Якщо Ви хочете застосувати положення Кодексу про шлюб і сім*ю, то Вам треба буде доказати наявність саме не цивільних відносин, а шлюбних та сімейних. Позов навряд задоволять, бо формально дитина не проживали (була прописана в іншому місці), а тому згода органу опіку і піклування не вимагалась. Хоча є про що сперечатися: дитина не була прописана, а тому відповідно до ч.2 ст.17 ЦК 1963р, місцем проживання неповнолітніх, що не досягли п’ятнадцяти років, або громадян, які перебувають під опікою, визнається місце проживання їх батьків (усиновителів) або опікунів.
Отож, якщо Ви зазначити, що тут мають місце майнові відносини у сум*ї, а відповідно і позовна давність не пройшла, то справу будуть розглядати. Потім зазначити показаннями свідків, що дитина проживала разом з батьком і не була прописана, а тому її місцем проживання була квартира. Звідси потрабна була згода органу опіки для продажу. А тому угода є недійсною. Спробуйте.Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
mr_smithДата: Вівторок, 12.05.2009, 01:08 | Повідомлення № 17
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

приватизація
Я проживаю у квартирі свого чоловіка,яку ми певний час тому назад приватизували .Я теж є членом приватизації.
У мого чоловіка є син від першого шлюбу. Підкажіть,будь-ласка, чи може син мого чоловіка претендувати на квартиру батька і як мені упередити ситуацію
бути залишеною "під небом".

Ви були членом приватизації, а тому є співвласником квартири і тому "під відкритим небом вже не будете". Під словом "претендувати" Ви маєте на увазі: чи є він спадкоємцем. Так, його син є спадкоємцем першої черги як і Ви. Як упередити ситуацію? Хай Ваш чоловік напише на Вас заповіт чи подарує свою частку у квартирі.Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
mr_smithДата: Вівторок, 12.05.2009, 01:26 | Повідомлення № 18
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Кологоспне майно підлягало розпаюванню. Кологосп мав будівлю на три поверхи, де тепер знаходиться сільська рада, фельдшерський пункт і бібліотека.
На одній із сесій директор теперішнього ТзОВ Туря заявив, що вся ця будівля знаходиться у його власності. А вроді би сільська рада арендує приміщення.
То як взнати чи це правда. І чому тоді колишня будівля (і так би мовити теперішня) не попала під розпаювання і чи мала вона попасти під розпаювання. Чому директор ТзОВ заявляє що вся будівля його.

Щоб взнати кому належить будівля зверніться до БТІ чи подивіться рішення Ради "Про затвердження бюджету ..." і там у видатках буде визначено про арендну платню за будівлю якщо це дійсно так.Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
mr_smithДата: Вівторок, 12.05.2009, 01:29 | Повідомлення № 19
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

приватизація будинку, заповіт
Які документи та довідки потрібно для приватизації будинку, якщо є заповіт, складений при житті батьком синові, але жива ще мати? Чи потрібна відмова від будинку інших дітей?

Існують окремі підстави як до приватизації так і до прийняття спадщини. Спочатку треба оформити право на спадщину. Для цього Вам треба звернутися до державної нотаріальної контори за місцем відкриття спадщини. Там Ви отримаєте свідоцтво про право на спадщину. Але майте на увазі те, що якщо майно при житті батька не було приватизоване, то воно не може передаватися у спадок, бо юридично власником його була або держава або теріторіальна громада, а Ваш заповідач тільки користувачем. Отож, Ваші перші дії це йти оформлювати спадщину до держнотаріуса.Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
mr_smithДата: Вівторок, 12.05.2009, 01:31 | Повідомлення № 20
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

відповідальність жек
Квартира приватизована .Чи несе відповідальність жек за* неполадки*в електропроводці в квартирі(затікає дах вода тече в коробку освітлення,що призвело до ушкодження проводки.Зараз електричні дроти знаходиться в аварійному стані)Я написала заяву до жеку отримала відповідь,що підтримуючий ремонт покрівлі зроблять,а за електрику написали що вона знаходиться в задовільному стані ,мотивуючи тим, що квартира приватизована ,жек відповідє тільки за електрощитки в коридорі.Чи праві вони?чи можна написати заяву у якій я непогоджуюсь з їхньою відповіддю про стан електрики.Адже вони своєю заявою *вмили руки*бо не дай бог під час сильного замикання вдарить струмом,закороть ,буде пожежа,(я вказувала в заявах проводка димить при перевантаженні).І хто за це відповідати буде????

Відповідно до ч.1 ст.151 ЖК, громадяни, які мають у приватній власності жилий будинок (квартиру), зобов’язані забезпечувати його схоронність, провадити за свій рахунок поточний і капітальний ремонт, утримувати в порядку придомову територію. Отож, ЖЕК прав у даній ситуації. Він тільки повинен сприяти Вам у проведенні такого ремонту відповідно до ст.153 ЖК, держава подає громадянам, які мають у приватній власності жилі будинки (квартири), допомогу в їх ремонті та благоустрої. Ремонт будинків (квартир), що належать громадянам, за їх бажанням може провадитися підприємствами побутового обслуговування населення. В разі пожежі відповідальність на Вас (ч.2 ст.151 ЖК, яка відсилає до ЦК, а саме до розділу "Відшкодування шкоди")Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
mr_smithДата: Вівторок, 12.05.2009, 01:34 | Повідомлення № 21
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

прорвало трубу у квартирі
В квартирі прорвало трубу водопостачання. В наслідок чого було підтоплено дві нижні квартири та завдано шкоди особистим речам їх власників. Власники пошкоджених квартир погрожують подати в суд на власника квартири, в якій прорвало трубу.
Що робити власнику квартири, в якій сталася аварія? Як себе захистити? Втручання до системи водопостачання з боку власників не було. Прорив стався через зношеність труб. Хто має зафіксувати поломку?

Для того, щоб Ви відшкодували шкоди позивачі повинні доказати наявність складу цивільного правопорушення: діяння, шкода, причиновий зв*язок, вина. Шкода вже наявна. Щодо інших є сумніви, які допомогає усунити експертиза проведена комісією ЖЕКу, тобто до Вас прийдуть осматрювати квартиру і для скаданню акту, який потім буде виступатии важливим доказом у суді. Якщо проблема дійсно у зношеності труб, то комісія так і повинна написати і Ви не будете відповідати. Якщо ж проблема в них, а Ви їх були зобов*язані утримувати у належному стані, то прийдеться відповідати. Отож, звертайтеся до ЖЕКу про фіксування проривання труби через її зношеність.Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
mr_smithДата: Вівторок, 12.05.2009, 01:37 | Повідомлення № 22
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Бездіяльність ЖЕКу
В квартирі де я проживаю протікає стеля .За домовленістю з жеком в2005р. я зробила ремонт за власні кошти .Частково жек повернув гроші в рахунок квартплати.Але якість роботи майстрів,яких порадив нам жек низька,дах через 3-4місяці почав протікати знову.Я неодноразово зверталася з заявами до жеку,щоб вирішили це питання,але жек *розводить руками* нема грошей.Є в мене і листи з міської ради,де зобов*язують жек усунути недоліки.В моїй квартирі ситуація така,що із 42кв.м. 30кв.м. замокає стеля,місцями вода просто капає.Проводка в місцях замокання димить ,постійна волога,пліснява.А в таких умовах проживає п*ятирічна дитина ,якій поставлено діагноз бронхіальна астма.Чи можна податидо суду на бездіяльність Жеку ?І взагалі який вихід з цієї ситуації адже квартплата зросла,а послуги,які мав би надавати жек ми не отримуємо.

На жаль, дійсно треба звертатися до суду. Можете подавати одразу два позова: один на підрядчиків за неякісну роботу, хай зобов*яжуть усунути недолікі. Другий позов до ЖЕКу з вимогою про відшкодування витрат на підрядчиків, на проведення ремонту за власний кошт чи дійсно на його бездіяльність.Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
mr_smithДата: Вівторок, 12.05.2009, 01:47 | Повідомлення № 23
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Підвищення орендної платні
Я художник у Львові офіційно орендую сирий і холодний півпідвал під творчу майстерню. При останньому переоформленню договору оренди, примусили провести експертну оцінку за власний рахунок ( 500грн ), на підставі якої підвищили орендну плату в 30 разів!!! На сьогоднішній день це становить майже 200$ на місяць за 20 кв. м сирого півпідвалу.
Художників просто викидають на вулицю!
На скільки дії міської адміністрації є правомірними?
Що б ви порадили зробити?

У даному випадку укладено договір найму приміщення. Укаладається договор за вільним волевиявленням сторін. Вас же ніхто не примушував укладати цей договір і Ви знали умови договору, отож і претензії щодо умов договору вже пізно пред*являти. От тільки однією зі сторіна виступає державний орган. Як я розумію цей підвал знаходиться у державній власності, а отже його оцінку здійснюють у першу чергу контролюючі органи (контрольно-ревізійна служба). За експертною оцінкою теж можливо, але чого саме за Ваш рахунок. Якщо за Ваш, то це обов*язково повинно бути десь визначено документально. Щодо Ваших дій, то на підставі ч.4 ст.762, наймач має право вимагати зменшення плати, якщо через обставини, за які він не відповідає, можливість користування майном істотно зменшилася. Отож, Ви зазначили, що підвал сирий, то вимагайте зменшення ціни. Крім того, может звернутися до контрольно-ревізійної служби з вимогою провести перевірку та переоцінку даного приміщення. В загалі то головне це доказати, що вартість підвалу значно переоцінена, а тому і ціна договору відповідно.
І взагалі то може краще звернутися до органів місцевого самоврядування (виконавчого комітету), бо відп. до ч.4 ст.14 ЗУ "Основ законодавства України про культуру",професійна творча діяльність забезпечується системою економічних, соціальних і правових гарантій. Місцеві Ради народних депутатів зобов’язані надавати професійним творчим працівникам на пільгових умовах у користування приміщення під майстерні, студії та лабораторії, необхідні для здійснення їх діяльності. Професійні творчі працівники користуються пріоритетним правом на придбання таких приміщень у власність.Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Маєте право » Майнові спори (поради(питання-відповідь))
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.214.224.207
Браузер:

Cайт живе: