rss · Вівторок, 26.10.2021, 20:52

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Маєте право » Реєстрація у службі зайнятості - поділіться досвідом
Реєстрація у службі зайнятості - поділіться досвідом
sonnenmadchenДата: Четвер, 23.12.2010, 00:52 | Повідомлення № 1
Не байдужий мешканець
Група: Друзі
Повідомлень: 50
х-статус:
на старт....

Цікавить таке питання - чи на практиці виплачується зараз одноразова допомога на відкриття власної справи у нашому районному центрі зайнятості і що власне для цього потрібно (документи, строки, знайомства і т.д.).
 
mr_smithДата: Четвер, 23.12.2010, 02:00 | Повідомлення № 2
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Привіт.
Дякую за чудову тему, знадобиться багатьом.

В першу чергу дам посилання на Житомирський регіональний центр зайнятості

Далі даю посилання на розділ того ж сайту, який присвячено Послугам населенню - Власна справа
Перша стаття відповідає на основні запитання.

Трошки порив в інтернеті там ось таке пишуть:

Це теорія, як на практиці у нас не знаю, можливо хтось підкаже.Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
dyakДата: Четвер, 23.12.2010, 11:34 | Повідомлення № 3
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
Повідомлень: 577

Сьогодні стати підприємцем це грати з державою в лотарею. Сьогодні не ясно як платити буде соцівльний внесок підприємець який не працює багато схиляється в тому, що більше 300 гривень кожний місяць не залежно від доходу. Не визначенно порядок закриття ходять слухи що процес може затягнутись на 5 років. Рахуйте 5*12*300=18 000 грн. Варіант бути на звичайній системі оподаткування може не спасти тому, що підприємець завжди працює сам у себе крім того необхідність ведення бухобліку це додаткові витрати. Я в питання глибоко не вникав буду радий , якщо розвієте мій писимізм.


Все буде добре
 
sonnenmadchenДата: Четвер, 23.12.2010, 12:41 | Повідомлення № 4
Не байдужий мешканець
Група: Друзі
Повідомлень: 50
х-статус:
на старт....

Дякую за коментарі!
Сьогодні телефонувала у центр зайнятості, мене запевнили, що така виплата проводиться у нормальному режимі.
Документи звичайні - паспорт, код, трудова книжка, довідка з останнього місця роботи про зарплату за останні 6 міс.перед звільненням. Також у нашому випадку має бути довідка із селищної ради про те, що заявник не є членом особистого селянського господарства. Спочатку - реєстрація як шукаючого роботу, можливі направлення на співбесіду, семінари. На 8-й день вже проходить реєстрація як безробітного, після чого розглядається питання про реєстрацію як підприємця і виплати заявнику одноразової допомоги. Десь приблизно так я зрозуміла процедуру.

Щодо "гри в лотерею". Є намір ДІЙСНО зареєструватися як підприємець. Тому у будь-якому випадку раніше чи пізніше, з отриманням одноразової допомоги чи без - власними силами, але це має відбутися. У разі з отриманням допомоги - одноразової виплати вистачить не менше як на рік платежів за єдиним податком та єдиного соціального внеску (по сумі трохи більше 500 грн. на місяць). Для виду діяльності "надання індивідуальних послуг населенню" бути платником єдиного податку достатньо. Щодо ведення бухобліку - це досить простий облік, головне - мати всі документи, що стосуються витрат. Щодо звичайної системи - із того, що я "вичитала" з нового податкового кодексу і закону про єдиний соцвнесок - там досить незрозуміла як на мене ситуація з авансовими платежами податку з доходу - їх визначенням та поверненням за результатами діяльності за рік переплачених сум в результаті таких авансових платежів, а також єдиний соціальний внесок рахуватися має не з суми мінімальної з/пл (прожиткового мінімуму), як для платників єдиного податку, а із суми Дохід мінус Витрати.

І щодо процесу закриття... кожен живе у цьому світі за своїми віруваннями і внутрішніми законами. Я вірю у порядність людей, у справедливість закону і в те, що закон - для людини, а не людина - для закону. І тому якщо потрібно буде колись "закритися" - я впевнена, що це буде зроблено швидко, цивільно і за законом pivo (незалежно від того, як це "зазвичай" проходить у інших boks )

Буде нова інформація - обов"язково поділюсь :)

 
dyakДата: П'ятниця, 12.08.2011, 17:40 | Повідомлення № 5
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
Повідомлень: 577

Можливо хтось проходив шлях звільнення-отр имагння заборгованності по зарплати в умовах абсолютної непорядочності керівників. Перша проблема забрати трудову коли нема кому підписати обхідний. Друга проблема забрати гроші


Все буде добре
 
mr_smithДата: П'ятниця, 12.08.2011, 18:38 | Повідомлення № 6
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Зверніться до Вашого роботодавця та поцікавтесь, які причини затримки виплати заробітної плати. Скажіть, що це є порушенням законодавства про працю і про те, що Ви маєте намір захищати свої права.
Напишіть на ім’я роботодавця заяву з вимогою виплатити заробітну плату та компенсувати втрату частини заробітної плати в зв'язку із порушенням строків її виплати відповідно з урахуванням індексу зростання цін та з вимогою обґрунтування підстав затримки у виплаті коштів.
(Порада) Найкраще, коли Ви звертаєтесь з такою вимогою у письмовій формі, адже на будь-яке письмове звернення Вам зобов’язані будуть надати письмову відповідь.
(Порада) У письмовій вимозі варто вказати, що у випадку зволікання чи відмови Ви маєте намір звертатись з позовом до суду.
(Порада) Можна в зверненні вказати, що такі порушення Ваших прав є підставою для притягнення до кримінальної відповідальності. По-перше, ніхто не бажає мати справу з правоохоронними органами. По-друге, особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до її притягнення до відповідальності цією особою здійснено виплату заробітної плати, а, отже, це буде ще одним стимулом для роботодавця виплатити Вам належну заробітну плату якомога швидше.
При відмові виплатити заробітну плату працівнику слід звернутися до прокуратури із заявою про невиплату заробітної плати та притягнення винних осіб до відповідальності.
Також можна звернутися до суду з позовом про стягнення заборгованої заробітної плати та відшкодування завданої її невиплатою шкоди.
Юридичні тонкощі
- Відповідачем за такими позовами має бути підприємство, установа чи організація, а не керівник, який може бути притягнутий до відповідальності.
- У заяві слід указати прохання до суду допустити негайне виконання рішення суду про присудження й виплату працівникові виплати заробітної плати, але не більше ніж за один місяць.
- Якщо заробітна плата Вам нарахована, проте не виплачена, то Ви можете звернутися до суду в порядку наказового провадження з метою отримання судового наказу про виплату заборгованості – такий процес значно прискорить отримання коштів. У разі прийняття заяви про видачу судового наказу суд у триденний строк суд видає судовий наказ. Видача судового наказу проводиться без судового засідання і виклику сторін в суд.
- Працівники за позовами про стягнення заробітної плати чи заявою про видачу судового наказу звільняються від сплати державного мита.
- У справах про стягнення заробітної плати, компенсацій працівникам, вихідної допомоги, відшкодування за затримку їхньої виплати не підлягають оплаті при зверненні до суду і покладаються на сторони після розгляду справи.

Це варто уваги!!!
Відповідальність за невиплату заробітної плати
Відповідно до статті 41 Кодексу про адміністративні правопорушення визначено адміністративну відповідальність за порушення встановлених термінів виплати заробітної плати, виплату її не в повному обсязі, що тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян-суб'єктів підприємницької діяльності від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Згідно зі статтею 175 Кримінального кодексу за безпідставну невиплату заробітної плати громадянам більше ніж за один місяць, вчинену умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності, передбачається покарання у вигляді штрафу від 500 до 1 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Якщо невиплата вчинена внаслідок нецільового використання коштів, призначених для виплати заробітної плати, передбачається покарання у вигляді штрафу від 1 000 до 1 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Знайте!
Контроль за додержанням законодавства по оплаті праці на підприємствах здійснюють: Міністерство праці та його органи; органи Державної податкової інспекції; професійні спілки та інші органи та організації, що представляють інтереси найманих працівників, а також прокуратура.

Право на працю – це право на гідне життя.
Не бійтесь захищати його!

Джерело даних рекомендацій


Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
dyakДата: П'ятниця, 12.08.2011, 19:13 | Повідомлення № 7
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
Повідомлень: 577

Джерело цікаве дякую. З перерахованого суд реально , якщо взяти адвокатаю Без адвоката в суді дуже важко. Адвокат це не безплатно. Якщо грошей на рахунку підприємства навіть державного немає то виконання судових рішень проблематично. Від відповідальності керіники захистятся наш суд дуже гуманний в цьому випадку.


Все буде добре
 
sonnenmadchenДата: Середа, 17.08.2011, 12:54 | Повідомлення № 8
Не байдужий мешканець
Група: Друзі
Повідомлень: 50
х-статус:
на старт....

декілька питань по темі:
1.наказ на звільнення складений і підписаний працівником? чи формально працівник вважається ще працює?
2.якщо нема наказу: то 2 варіанти:
1.заява за власним бажанням із датою за 14 днів, подати разом із листом вільної форми типу: прошу розглянути заяву про звільнення за власним бажанням у такий то строк, у випадку невиконання норм закону мною буде подана заява про звільнення з причини порушення роботодавцем норм трудового законодавтсва.
2.якщо перший варіант буде проігноровано: заяву на звільнення вислати реком.листом з описом вкладення!!!! якщо на момент написання заяви існує заборгованість з виплати з/пл ,то в заяві вказується причина звільнення - порушення трудового законодавства. до заяви можно прикласти лист: шановний керівник фірми, прийміть мою заяву на звільнення. довожу до вашого відома, що копія заяви відправлена одночасно до районно управління з праці (ну і насправді відправити копію в управління з праці районне).

трохи сумбурно написано
 
sonnenmadchenДата: Середа, 17.08.2011, 12:56 | Повідомлення № 9
Не байдужий мешканець
Група: Друзі
Повідомлень: 50
х-статус:
на старт....

суть така: працівник показує роботодавцю ,що він 1)знає закони 2)свято вірить (це важливо, не ігнорувати!) в те, що живе у країні, де закони виконуються 3)знає і відстоює свї права.
як правило, вже одної впевненості в цьому досить, щоб ситуація розрулилася сама по собі без судів і конфліктів.

перевірено))))
 
dyakДата: Середа, 17.08.2011, 14:34 | Повідомлення № 10
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
Повідомлень: 577

Цікавить механізм звільнення згідно статті 38 абзац 3 . Роботодавець не виплачує вчасно зарплату не забеспечує роботу і мінімальну зарплату для нарахування пенсійного стажу


Все буде добре
 
sonnenmadchenДата: Середа, 17.08.2011, 19:17 | Повідомлення № 11
Не байдужий мешканець
Група: Друзі
Повідомлень: 50
х-статус:
на старт....

будь-який механізм звільнення грунтується на конкретній ситуації - чим конкретніша ситуація, тим кращий вихід можна знайти. а в цілому - можна трактати писати).
 
sonnenmadchenДата: Середа, 17.08.2011, 19:21 | Повідомлення № 12
Не байдужий мешканець
Група: Друзі
Повідомлень: 50
х-статус:
на старт....

з приводу початкового сабжу теми, яку я розпочала: на даний момент через п"ять місяців з дня реєстрації в центрі зайнятості, 2 тижні назад було прийнято рішення про виплату одноразвої допомоги на відкриття власної справи, при цьому мають виплатити допомогу за мінусом виплат за ці 5 місяців. Самих коштів одноразової допомоги ще не перераховано, і по слухам може бути затримка з їх виплатою до 3-х міс. Ну, побачимо)


Повідомлення відредактовано sonnenmadchen - Середа, 17.08.2011, 19:22
 
sonnenmadchenДата: Середа, 17.08.2011, 19:22 | Повідомлення № 13
Не байдужий мешканець
Група: Друзі
Повідомлень: 50
х-статус:
на старт....

до речі, вдячна працівникам Андрушівського районного центру зайнятості за чуйність і гарне відношення до людей.
 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Маєте право » Реєстрація у службі зайнятості - поділіться досвідом
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.214.224.207
Браузер:

Cайт живе: