rss · П'ятниця, 16.11.2018, 21:27

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: el_Chupacabra, Shooler  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Очевидне неймовірне » el Chupacabra (about me ))))
el Chupacabra
ShoolerДата: Вівторок, 04.08.2009, 23:17 | Повідомлення № 16
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Чупакабру бачили на Київщині!!!

«Шістнадцять курок і дві гиндички з’їла ця сврорч» - бідкається 60-річна Тамара Дорош на подвір'ї в селі Велика Олександрівка Бориспільського району, що за 20 км від Києва.

Четвертий місяць у господарствах її односельців невідома істота висмоктує кров із свійських тварин. Люди називають її «чупакаброю» — як міфічну істоту з Латинської Америки, дослівно з іспанської «та, що висмоктує кіз».

— Та хіба то з'їла? — відмахується чоловік Тамари Іванівни, 60-річний Павло. Підходимо до курника, обтягнутого металевою сіткою. У ньому зо три десятки курчат. — Кров висмоктала й утекла.

— Ага, на хребті кожної птиці по чотири дірки від зубів: дві з одного боку, дві — з другого, — продовжує жінка. — У кожну дірку мізинець запхати можна. Та й саме воно чималеньке. Тікало через город. Поміж гарбузами у травні такі сліди були, як долоня людська. Тільки пальців три.

— І сітку у клітці само підняло, — смикає за металеву сітку господар. Огорожа навіть не прогинається. — Бачите? Я не можу з місця її зрушити, а ця чупакабра вигнула її назовні, залізла всередину, випила кров і — назад.

— Думали, що це собака яка. Але ж собаці легше вирити яму під сіткою,, ніж вигнути її, — додає господиня. — Шкода гиндиків. Ми їх на 60-річчя чоловіка відгодовували. Думали, потушимо, людей запросимо. Гарні вже такі були, здорові. Коли чоловік їх дохлими у мішок склав, я аж плакала. Кажу: давай залишимо, вони ж не погризені і з виду їм нічого нема. А він мені: «Ти шо? А як воно бєшене яке? Ще потравимось!» Узяв мішок на плечі й виніс у посадку. Там лисиці живуть. Місяць матимуть що їсти.
Тиждень тому син Дорошів, 32-річний Ігор бачив невідому істоту у дворі.

— Він якраз у командіровку збирався, — згадує Тамара Іванівна. — Десь половина п'ятого .була. Вийшов на двір, бачить: де шифер складений — щось сидить і перекладає шиферину з місця на місце. Може, гралося, чи шо? Метр зросту, коротка шерсть, тіло, як у кенгуру, морда криси і вуха з китичками. Побачило сина і втекло.
Сусідка Дорошів через хату Зінаїда Іванець першою постраждала від невідомої істоти. У березні хтось висмоктав кров із її 18 кролів. Селяни припускають, що чупакабру привабив запах крові. Напередодні Іванці закололи свиню, а залишки туші викинули на купу перегною.

— Їх двоє, а може, й більше було, — каже Любов Онуфрієва, 52 роки, стрілочниця залізничного вузла. — Я бачила їх на рейсах, як оце вас. Днів 10 тому, коли на нічному діжурстві була. Вони через переїзд переходили. Тулувище таке крупне, як у собаки, а мордою на крису похожі. У мене все всередині похололо, ноги наче ватні стали. Одне через рейси перебігло, ще й так на всі боки роззи¬ралося. А друге — слідом за ним. У бік села бігли.

Останнім у Великій Олександрівці від тварин постраждало господарство 48-річної Ганни Трохліб.

— Днів зо п'ять тому це сталося, — згадує жінка. — Уже ніч була, коли чую якийсь шум на подвір'ї. Я в ночнушці вискакую на вулицю, підбігаю до клітки, а там курчата подушені. І головне — моя собака Герда, здоровенний ротвейлер, навіть не пискнула від страху. Я беру пучок сіна, підпалюю й іду до сараю. Раптом воно як плигне на його кришу, а звідти до сусідів — і тікати. Велике, очі світяться. Я давай чоловіка будити, він за вила й до сараю. Але де там! Якщо воно з місця на дах виплигнути може, то уявіть, як швидко бігає.

У міліцію чи до священика селяни не зверталися. — До голови сільради пішли. А він: «Ви що, подуріли, люди? Яка чупакабра?» — каже Ганна Трохліб. — То ми вже нікуди й не ходили.
Інна МАЙДАНЮК

Газета по-українськи. П’ятниця, 24 липня 2009 року №107(866).

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 07.08.2009, 14:01 | Повідомлення № 17
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Продолжая традицию, начатую камрадом Gabberoм, оставляю свое тысячное сообщение.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Середа, 23.09.2009, 16:57 | Повідомлення № 18
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

На Полтавщині з"явилася чупакабра?

— Уже два місяці люди в селі ввечері бояться з хати вийти. Приходить він десь після часу ночі і хазяйнує в клітках, — розказує 46-річна Надія Макогін із села Дамаска на Зіньківщині.

Невідомий звір 14 вересня вночі вбив 10 кролів у її господарстві.

— Встаю вранці, а клітки порозкривані. Над защіпками три подряпини. Один кріль без голови лежав, від другого лише шкура валялася. Решта поскладані рядочком на землі. В усіх звернуті щелепи і сліди гематом. Дві сітки в нас були скручені внизу, щоб курчата не виходили. Так наче їх хтось розрізав. У ту невеличку дірку собака б не пролізла. Видно, звідти кролів діставали. В односельця вночі собаки сильно гавкали. Він вийшов, погупав і почув, що хтось поскакав від двору.

Тварину ніхто не бачив. Припускають, що в селі завелася чупакабра. Це 1,5-метрова істота з трьома пальцями на лапах. Уперше її виявили у США в середині минулого століття. Зовні вона схожа на динозавра з червоними очима, але будовою тіла нагадує кенгуру з шипами вздовж хребта. Висмоктує кров із кролів і свійської птиці. На початку літа звіра нібито бачили на Львівщині. Там він знищив багато худоби.

— Люди панікують, бо поначитувалися про того міфічного звіра, — каже голова Ставківської сільради, до якої належать Дамаска, Олег Кріпак. — А то могла бути мисливська вівчарка. А може, й двоноге яке.

За два місяці в Дамасці загинули кролі у близько 10 господарствах. Іншу худобу не чіпає. Люди укріпляють клітки і ставлять капкани. Експертиза має встановити, як були вбиті кролі.

el_Chupacabra, то де ти недавно був у відрядженні?

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

ShoolerДата: Середа, 03.02.2010, 23:36 | Повідомлення № 19
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

"Чупакабра атакует" - ТВ сюжет на телеканале 1+1 (ТСН Варта), 23 октября 2009 года

До речі, сьогодні чув ТСН (саме чув, бо був за кермом і добирався додому слухаючи ТСН), що на Чернігівщині кролям не дає життя, ну і господарям тих кролів. Навіть зібралися селом і мисливців до вияснення справи залучили.

dyakДата: Четвер, 04.02.2010, 00:04 | Повідомлення № 20
Авторитетний мешканець

Не віру. Дуже на лапшу змахує

Все буде добре

ShoolerДата: Четвер, 04.02.2010, 11:40 | Повідомлення № 21
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (dyak)
Не віру. Дуже на лапшу змахує

Ну так зрозуміло ж. Снігова людина вже набридла - то Чупакабри завелися.
Навіть на сторінках сайту живуть hataskrayu

el_ChupacabraДата: Четвер, 04.02.2010, 11:50 | Повідомлення № 22
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
Навіть на сторінках сайту живуть

Это вы на кого намекаете, батенька?

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

ShoolerДата: Четвер, 04.02.2010, 12:05 | Повідомлення № 23
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (el_Chupacabra)
Это вы на кого намекаете, батенька?

А я вам кажу нікому не вірте... окрім мене!

mr_smithДата: Субота, 20.03.2010, 18:24 | Повідомлення № 24
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Новину з просторів Інтернет)
У Рівненській області співробітники міліції разом з трьома десятками мисливців 19 березня, провели облаву на таємничу тварину - чупакабру, яка нападає на курей і кроликів, а з недавніх пір - і на людей.

Мисливці шукали звіра в одному з лісових масивів у Здолбунівському районі Рівненської області. Правда, облава результатів не дала - чупакабру зустріти не вдалося.

Тим не менше, місцеві правоохоронці не збираються припиняти пошуків хижака і мають намір проводити такі заходи й далі.

Зараз в Здолбунові діють дві пересувних групи з числа працівників райвідділу міліції, ГУ МНС України в області та громадськості, які вже два тижні проводять постійні оперативно-пошукові заходи в населених пунктах і
навколо них.

Нагадаємо, кілька днів тому невідома тварина напала на мешканку Рівненської області. Зараз жінка перебуває в лікарні. Крім того, люди кажуть, що таємничий звір за кілька днів задушив десятки кролів і курей у селах Здолбунівського району.

Півроку тому в Рівненській області вже говорили про чупакабру, в Радивилівському районі, за словами людей, вона крала кроликів і птицю. Пізніше виявилося, що це здичавіла вівчарка.

У грудні минулого року чупакабру виявили в Тернопільській області.

У червні 2009 року мешканці двох районів Львівської області були налякані таємничим чудовиськом, яке, починаючи з Великодня, масово вбивало кролів. Люди назвали чудовисько чупакаброю.

Пізніше жителі Бориспільського району Київської області поскаржилися на те, що чупакабра вбиває домашніх тварин.

Он воно як, і Тараса щось не видно на сторінках сайту.... :o

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

BACSДата: Неділя, 21.03.2010, 14:25 | Повідомлення № 25
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

Quote (el_Chupacabra)
Навіть на сторінках сайту живуть/uzq/uzquote Это вы на кого намекаете, батенька?

страшно...!!! hataskrayu

чупакабра це вам не суслік убійца! від самого слова вже холодком могильним віє... potter

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Очевидне неймовірне » el Chupacabra (about me ))))
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.91.203.233
Браузер: