rss · Понеділок, 17.01.2022, 03:59

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: el_Chupacabra, Shooler  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Очевидне неймовірне » Сучасні раби (Ви все ще вважаєте, що ви вільні?)
Сучасні раби
mr_smithДата: Вівторок, 05.03.2013, 15:38 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Сучасні раби

За мотивами

1. Економічний примус рабів до постійної роботи. Сучасний раб змушений працювати без зупинки до смерті, тому Коштів, зароблених рабом за 1 місяць, вистачає, щоб оплатити житло за 1 місяць, їжу за 1 місяць і проїзд за 1 місяць. Оскільки грошей вистачає у сучасного раба завжди тільки на 1 місяць, сучасний раб змушений працювати все життя до смерті. Пенсія також є великою фікцією, тому що Раб-пенсіонер віддає всю пенсію за житло та їжу, і у раба-пенсіонера не залишається вільних грошей.

2. Другим механізмом прихованого примусу рабів до роботи є створення штучного попиту на псевдонеобхідні товари, які нав'язуються рабу за допомогою тв-реклами, піару, розташування товарів на визначених місцях магазину. Сучасний раб залучений в нескінченну гонку за «новинками», а для цього змушений постійно працювати.

3. Третім прихованим механізмом економічного примусу сучасних рабів є кредитна система, з «допомогою» якої сучасні раби все більше і більше втягуються в кредитну кабалу, через механізм «позичкового відсотка».
З кожним днем ​​сучасний раб в боргу все більше і більше, тому що Сучасний раб для того щоб розрахуватися з процентним кредитом, бере новий кредит, не віддавши старий, створюючи піраміду боргів. Обов'язок, постійно висить над сучасним рабом, добре стимулює сучасного раба до роботи навіть за мізерну плату.

4. Четвертим механізмом змусити сучасних рабів працювати на прихованого рабовласника є міф про державу. Сучасний раб вважає, що працює на державу, але насправді раб працює на псевдодержаву, тому Гроші раба надходять в кишеню рабовласників, а поняття держави використовується, щоб затуманити мізки рабів, щоб раби не задавали зайвих запитань типу: чому раби працюють все життя і залишаються завжди бідними? І чому раби не мають частки прибутку? І кому конкретно перераховуються гроші, виплачені рабами у вигляді податків?

5. П'ятим механізмом прихованого примусу рабів є механізм інфляції. Зростання цін при відсутності росту зарплати раба, забезпечує приховане непомітне пограбування рабів. Таким чином, сучасний раб убожіє все більше і більше.

6. Шостим прихованим механізмом змусити раба безкоштовно працювати: позбавити раба засобів на переїзд і покупку нерухомості в іншому місті або іншій країні. Цей механізм змушує сучасних рабів працювати на одному містоутворюючому підприємстві і «терпіти» кабальні умови, тому Інших умов у рабів просто немає і втекти рабам нема на що і нікуди.

7. Сьомим механізмом, який змушує раба безкоштовно працювати, є приховування інформації про реальну вартість праці раба, реальної вартості товару, який виробив раб. І частки зарплати раба, яку забирає рабовласник через механізм бухгалтерського нарахування, користуючись незнанням рабів і відсутністю контролю рабів над додатковою вартістю, яку рабовласник забирає собі.

8. Для того, щоб сучасні раби не вимагали своєї частки прибутку, не вимагали віддати зароблене їх батьками, дідами, прадідами, прапрадідами і т.д. Є замовчування фактів розграбування по кишенях рабовласників ресурсів, які були створені численними поколіннями рабів протягом тисячолітньої історії.

Ви все ще вважаєте, що ви вільні?


Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
dyakДата: Четвер, 07.03.2013, 16:32 | Повідомлення № 2
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
Повідомлень: 577

Я не вважаю себе рабом тому що займаюсь роботою яка подобається. Тепер по пунктам
 1 На 1 місяць вистачає грошей тим хто отримує 1 000 грн і 1 000 $   тому якщо питання бути рабом чи ні потрібно зменшити потреби 
 2 Якщо йти в магазин з списком і обмежаними коштами то легко бути не рабом
 3 Кредитна система  дуже страшна в нашій державі тому  перш чим звертатись до неї потрібно добре подумати як відкупитись від неї. Тут людина дійсно добровільно стає рабом якщо не зможе відкупитись
 4 Згоден що найбільше рабами  нас робить держава і не лише через працевлаштування. Вихід один брати участь в акціях на зміну влади чим більше буде людей які не будуть хотіти стати рабами чинуш  тим більше ймовірність що держава зміниться
5 Інфляція як дощ і сніг явище природи з яким просто потрібно змиритись. Від дощу і снігу спасає криша від інфляції уряд. 
6 Для переїзду у всіх грошей достатньо, а от на новому місі забезпечити умови кращі чим на попередньому складніше. Тому у людини є вибір
7 Це щось від комуністів.  Бухгалтер не раб ? Коли Ви на базарі купляли гречку за 25 грн вам помагало знання, що вона не коштувала більше 10 грн?
 
8 Ми знаємо що син презика краде в рік в 15 разів більше чим мав на початок року  При бажанні можем знати точні суми і об'єкти  але ми не впевненні чи потрібно йти на вибори. Дійсно раб живе у нас ми ждемо що хазяїн кине нам кістку це наслідки совкового минулого але потихенько лічимся.


Все буде добре
 
mr_smithДата: П'ятниця, 19.04.2013, 17:49 | Повідомлення № 3
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Як з особистостей зробити біомасу

Готуючись до публічної лекції з психології особистості, я переглядав витяги з книги психоаналітика Бруно Беттельгейма «Просвещенное сердце». У ній він описує свій досвід в'язня концтаборів Дахау і Бухенвальда, в яких він був у 1938-1939 роках, а також досвід інших людей, що зіткнулися з системою знищення людської гідності пізніше, коли нацисти «розкрилися» на повну потужність. Робив позначки, виписки, і в результаті вийшла ця стаття.

Мене цікавив психологічний аспект того, що творилося в концентраційних таборах. Як нацистська система ламала особистості, як особистості протистояли системі і жахливо деструктивному психологічному полю, які стратегії використовували і як вони деформувалися. Зрештою, особистість - це і є наші стратегії адаптації до існуючого навколо світу, і від того, який він, цей світ, багато в чому (але не в усьому) залежить те, які ми.Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
el_ChupacabraДата: П'ятниця, 19.04.2013, 18:21 | Повідомлення № 4
Супермодератор
Група: Модератори
Повідомлень: 2933
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Цитата (mr_smith)
Правило 1. Застав людини займатися безглуздою роботою.
Сучасний приклад - армія.
Цитата (mr_smith)
Правило 2. Введи взаємовиключні правила, порушення яких неминучі.
Цитата (mr_smith)
(Абсурдність і суперечливість батьківських вимог або державних законів - повний аналог).
Аналогія недоречна - тут маємо звичайне роззвіздяйство. Хоча і не завжди.
Цитата (mr_smith)
Правило 3. Введи колективну відповідальність.
Першими придумали таку штуку ще римляни (децимація). Нині знову практикується в армії.
Цитата (mr_smith)
Правило 4. Змусь людей повірити в те, що від них нічого не залежить. Для цього: створи непередбачувану обстановку, в якій неможливо щось планувати і примусь людей жити за інструкцією, припиняючи будь-яку ініціативу.
А таку хрєнь у нас толкають під час кожних виборів. ІЩСХ, цілком справедливо...
Цитата (mr_smith)
Правило 5. Змусь людей робити вигляд, що вони нічого не бачать і не чують.
Теж повним ходом на загальносвітовому рівні. 
Цитата (mr_smith)
Правило 6. Змусь людей переступити останню внутрішню рису.
А тут головне не переграти, інакше отримаєш бунт. На загальнодержавному рівні, ми бачили яркий приклад у 2004-му.

P.S. Все це придумали ні разу не німці. Церква використовує данні правила вже майже дві тисячі років. Пруфи в біблії.


Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ


Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 19.04.2013, 18:26
 
mr_smithДата: П'ятниця, 19.04.2013, 19:09 | Повідомлення № 5
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Зрозуміло, що мотодами користуються всі кому не ліньки при можливостях.


Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
dyakДата: Понеділок, 22.04.2013, 18:12 | Повідомлення № 6
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
Повідомлень: 577

Всі шість правил успішно використовували в СРСР. Сьогодні там де керівник диктатор в приватних структурах і в всіх державних органах перші пять пунктів приміняються шостий пункт це перепустка для керівних посад. Мешканці Червоного це можуть бачити часто.  Приклада в сімях не бачивВсе буде добре
 
mr_smithДата: Понеділок, 22.04.2013, 18:47 | Повідомлення № 7
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Цитата (dyak)
Всі шість правил успішно використовували в СРСР
ага, я в часи сересеру в школі навчався - піонери, комсомоли, строєм, всі однакові, суботники, миртрудмай, не виділяйся. Але з того що пишуть про життя при сересерах то трохи схоже.


Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
dyakДата: Вівторок, 23.04.2013, 08:56 | Повідомлення № 8
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
Повідомлень: 577

Взагалі якщо припустити , що хтось хоче зробити з людей біомасу  то багато речей стає зрозуміло наприклад
В Житомирському діаностичному центрі для того щоб пройти безплатні процедури потрібно заплатити добровільний внесок (правило 1 і все стає зрозуміло )
Не знаю людей якіб ніколи не користувались піратьцьким ПО або аудіо відео  продукцією (правило 2 і все на місці)
Відключення певних послуг за неуплату навіть тим хто вчасно платить(правило 3 і все на місці)
Сьогодні мало людей які цікавляться як працює влада всіх рівнів (правило 4 в Україні майже реалізовано)
Сьогодні дороги практично не ремонтуються  і ми спокійно на це не звертаєм увагу(реалізація правила 5)
Хто не давав хабаря це і є реалізація правила  6
Висновок ми не раби ми біомаса


Все буде добре

Повідомлення відредактовано dyak - Вівторок, 23.04.2013, 09:21
 
dartanianaДата: Середа, 13.11.2013, 04:06 | Повідомлення № 9
Понять и простить
Група: Друзі
Повідомлень: 152

вот тема жесть! это стоит обсудить. реально почитал и усе так и есть. и пиратские проги и зп что б только не сдохли. все так и есть.
аааааааааа мы все умеем!!!!!!
и все же работодателям платить больше средней зп по рынку труда экономически не выгодно. за редкими исключениями. это экономика парни. большая часть бизнеса тоже выживает. тому дай, тому дай, тому подмажь, а на зарплаты и на сам биз уже крохи.
 
DmitriyLEVДата: Середа, 13.11.2013, 13:25 | Повідомлення № 10
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
Повідомлень: 592
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Читал гдето, что деньги которые идут на зарплату от чистого дохода производителя, составляют меньше 10-и процентов.
Короче Дурят нас всех...


Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!
 
dartanianaДата: Четвер, 14.11.2013, 04:03 | Повідомлення № 11
Понять и простить
Група: Друзі
Повідомлень: 152

на взятки все идет))
но если реально менее 10% то это наи...ство. думаю не у-всех так.
 
DmitriyLEVДата: Понеділок, 18.11.2013, 12:30 | Повідомлення № 12
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
Повідомлень: 592
х-статус:
Будуюся Я!!!!

В европе не так, а у нас так... Ученые посчитали...


Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!
 
el_ChupacabraДата: Четвер, 21.11.2013, 23:57 | Повідомлення № 13
Супермодератор
Група: Модератори
Повідомлень: 2933
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Цитата
Читал гдето, что деньги которые идут на зарплату от чистого дохода производителя, составляют меньше 10-и процентов.

10%? Та ну нафіг! Менше, зарплатня розраховується частково з "білої", частково з "чорної" бази там навіть не 10% менше...


Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ
 
DmitriyLEVДата: Субота, 23.11.2013, 12:32 | Повідомлення № 14
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
Повідомлень: 592
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Цитата el_Chupacabra ()
10%? Та ну нафіг! Менше, зарплатня розраховується частково з "білої", частково з "чорної" бази там навіть не 10% менше...
 Ну якщо брати так звану чорну і білу, то не сперечаюсьь. Менше по любому...


Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!
 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Очевидне неймовірне » Сучасні раби (Ви все ще вважаєте, що ви вільні?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 107.21.85.250
Браузер:

Cайт живе: