rss · Вівторок, 26.10.2021, 21:09

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Shooler, lusi  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) » Порядок реєстрації бажаючих взяти участь у ЗНО (може бути змінено)
Порядок реєстрації бажаючих взяти участь у ЗНО
mr_smithДата: Неділя, 17.05.2009, 20:29 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Для того щоб зареєструватися для участі в зовнішньому оцінюванні (тестуванні) необхідно:

1. Прийняти рішення про те, з яких предметів Ви бажаєте скласти тести.

Таких предметів не може бути більше п'яти. Ви можете вибрати для складання тестів українську мову та літературу (один тест, обов'язковий), математику, фізику, хімію, біологію, історію України, географію та іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська. Зважте на те, що тестування можна пройти лише з однієї іноземної мови. Нагадуємо, що з інших предметів вищі навчальні заклади України вступні випробування проводити не будуть.

2. Дізнатися про місцезнаходження пункту реєстрації бажаючих взяти участь у зовнішньому оцінюванні.

Для випускників 11-х (12-х) класів поточного навчального року пункти реєстрації будуть створені в закладах освіти, у яких вони навчаються.

Для учнів, студентів професійно-технічних і вищих навчальних закладів, а також для громадян, які закінчили заклади освіти в попередні роки, створені єдині пункти реєстрації.

3. Підготувати документи.

Для випускників 11-х (12-х) класів - паспорт.

Для учнів (студентів) професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації - паспорт і атестат або довідка про навчання із зазначенням терміну отримання атестата.

Для громадян, які закінчили заклади освіти в попередні роки, це - паспорт і атестат про повну загальну середню освіту.

4. Прийти до пункту реєстрації та отримати (безкоштовно) Інформаційно-реєстраційний бюлетень.

Інформаційно-реєстраційний бюлетень видається один раз кожному бажаючому взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

5. Уважно ознайомитися з інформацією, поданою в Інформаційно-реєстраційному бюлетені.

Заповнити бланк заяви №1, вміщеної у бюлетені, точно вказуючи персональні дані, повну поштову адресу та ін.

6. Зареєструватися для участі в зовнішньому оцінюванні.

Надати особі, відповідальній за проведення реєстрації (реєстратору), заповнений особисто бланк заяви № 1 та необхідні документи. Після реєстрації отримати від реєстратора два примірники реєстраційної картки, один із яких потрібно надіслати (рекомендованим листом, кур'єрською поштою) або надати особисто не пізніше 4 березня 2009 року до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Заяву про реєстрацію, другий примірник реєстраційної картки та документ, що підтверджує надсилання (передання) першого примірника реєстраційної картки, потрібно зберігати протягом усього часу проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

7. Внести зміни до реєстраційних даних, якщо виникне така потреба.

Під час проходження реєстрації Ви маєте можливість один раз внести зміни у свої реєстраційні дані (змінити предмети, вибрані для тестування, доповнити їхній перелік, уточнити власні персональні дані, адресу). Для цього потрібно заповнити бланк заяви №2, поданий в Інформаційно-реєстраційному бюлетені, та здати його реєстратору за місцем проходження первинної реєстрації. Далі діяти так, як зазначено в п. 6.

Нагадуємо, що після завершення реєстрації будь-які зміни до бази даних Українського центру оцінювання якості освіти вноситися не будуть.

8. Ознайомитися з інформацією, зазначеною на персональній сторінці на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Після завершення реєстрації на нашому сайті буде розміщено індивідуальні сторінки з даними про кожного зареєстрованого учасника оцінювання. Доступ до цих сторінок здійснюватиметься за паролем, який буде вказано в реєстраційній картці. Звертаємо увагу на те, що пароль доступу надаватиметься лише один раз, і його необхідно тримати в суворій таємниці. В іншому випадку ми не гарантуємо конфіденційність інформації, зазначеної на Вашій персональній сторінці.

9. Отримати запрошення.

Після завершення реєстрації учасників зовнішнього оцінювання на адресу, вказану Вами, надійде запрошення, де буде зазначено назви предметів, із яких проходитимете тестування, місцезнаходження пункту тестування та ін.

Якщо за 10 днів до початку першого тестування Ви не отримали запрошення поштою, то потрібно негайно звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освітиЖираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) » Порядок реєстрації бажаючих взяти участь у ЗНО (може бути змінено)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.214.224.207
Браузер:

Cайт живе: